SlovakNET ako prvý na Slovensku s webhostingom na MS Windows 2003 Serveri

Tlačový servis  /  19. 05. 2003, 00:00

Jeden z najväčších špecializovaných webhostingových projektov na Slovensku SlovakNET (www.slovaknet.sk), prevádzkovaný spoločnosťou ZONER s.r.o. prichádza ako prvý s webhostingom na novej verzii operačného systému Microsoft Windows 2003 Server, ktorý bol uvedený iba 24. apríla 2003.

Práve pri tejto príležitosti SlovakNET prichádza s novým variantom "A-profi", ktorý je upravenou verziou variantu "A-obchodný" a bude prevádzkovaný výhradne na tomto novom operačnom systéme, ktorý v súčasnosti poskytuje najlepšie podmienky pre webhostingové služby prevádzkované na platforme Windows. Nový názov samozrejme prináša aj zmeny v obsahu variantu. Bude ponúkať možnosť prevádzkovania súčasne klasických skriptov ASP a nových ASP.NET. Pri tomto variante bude možnosť využiť aj Front Page 2002 server extensions.

SlovakNET spustením servera so systémom Windows 2003 Server opäť prináša na trh najnovšie technológie, potvrdzuje pozíciu priekopníka a udáva smer vývoja webhostingových služieb na Slovensku.

---

O spoločnosti ZONER s.r.o.

Spoločnosť ZONER s.r.o., je dcérskou spoločnosťou českej firmy ZONER software, s.r.o., ktorá je najväčším českým producentom software v oblasti grafiky, digitálnej fotografie, multimédií a ako poskytovateľ internetových služieb súvisiacich s prezentáciou na internete a e-komerciou. Internetové služby poskytované na Slovensku sú založené na profesionalite a dlhoročnej tradícii, ktorých ponuka sa nachádza na adrese www.slovaknet.sk. Vysokú kvalitu dokazuje aj obchodný systém Zoner inShop, ktorý je najúspešnejším komerčným riešením pre prevádzku internetového obchodu.

Neprehliadnite: