Dotazník na prijímanie Reklamných správ už aj na internete

Matúš Serdula  /  19. 05. 2003, 00:00

Reklamné správy Orange si môžete objednať aj cez internet. Každý mesiac by vám potom malo chodiť zopár SMS s reklamným textom. Ako odmenu Orange ponúka možnosť zúčastniť sa súťaže o dovolenky, telefóny a kredity. V zahraničí prijímateľov reklamných správ odmeňujú aj bezplatným posielaním SMS.

Orange spúšťa Reklamné správy, ktoré umožnia prijímať reklamu vo forme SMS. Odmenou za to má byť možnosť každý mesiac vyhrať ceny v hodnote 50.000 Sk. Medzi cenami je dovolenka na Korfu alebo v Paríži, Prima balíky a kredity. Za prijímanie reklamných správ vo Švédsku majú užívatelia bezplatné posielanie SMS.
Na prijímanie Reklamných správ je potrebné vyplniť dotazník, kde uvediete svoje telefónne číslo a zodpoviete 20 otázok. Podľa odpovedí na tieto otázky si potom zadávatelia reklamy vyberú svoju cieľovú skupinu.

Dotazník môžete vyplniť na predajnom mieste Orange alebo cez internet na www.orangeportal.sk/reklspravy. Vaše telefónne číslo sa overuje zaslaním SMS.

Takto vyzerá email, ktorý Orange zaslal svojím zákazníkom so službou Internet:

Vazeny zakaznik,

dovolte, aby sme Vam predstavili novu sluzbu Reklamne spravy, ktoru spolocnost Orange Slovensko uviedla 30. marca 2003. Vdaka tejto sluzbe Vam Orange ako jediny umozni, aby ste sa o novinkach a akciach nasich partnerov dozvedeli medzi prvymi. Ak sa prihlasite na prijem Reklamnych sprav, mozete v prvom zrebovani, ktore prebehne 2.juna.2003, ziskat zaujimave ceny ako zajazd pre dve osoby na Korfu ci do Paríza, Prima balíky s oblubenymi Nokiami 3310 alebo Prima kredity. Sancu ziskat v zrebovani zaujimave ceny v hodnote 50 000 Sk budete mat nasledne kazdy mesiac.

Na prijem Reklamnych sprav sa mozete kedykolvek prihlasit vyplnenim dotaznika. Ak tak nestihnete urobit do uzavierky prveho zrebovania, ktore sa uskutocni 2.juna.2003, mozete tak urobit neskor. Sancu vyhrat zaujimave ceny v zrebovani v hodnote 50 000 Sk ziskavate kazdy mesiac.

Staci ak vyplnite dotaznik, ktory najdete na tejto linke www.orangeportal.sk/reklspravy , cim prejavite suhlas s prijimanim Reklamnych sprav.

Neprehliadnite: