Registrácia na Cloud Computing Conference 2010 zahájená

Tlačový servis  /  02. 05. 2010, 00:00

Prvý ročník Cloud Computing Conference v Bratislave naviaže na niekoľko ročníkov úspešnej konferencie o najnovších trendoch v oblasti Cloud Computingu V Prahe.

Táto v súčasnej dobe často skloňovaná téma, zaoberajúca sa sdieľaním hardwarových i softwarových prostriedkov pomocou siete, zmenila vo svete informačných technológií zažité postupy a obchodné modely. Program bude okrem iného zameraný na možnosti zvyšovania efektivity i bezpečnosti podnikových procesov s využitím vizualizačných riešení, ďalej pomôže v rozhodovaní vo výbere kontrétnej varianty riešenia. Napríklad prednáška spoločnosti GFI porovná alternatívy pre filtrovanie pošty. Revolučné zmeny vo virtualizácii desktopov potom na konferencii predstaví spoločnosť VMware. Návštevníkov istotne zaujme i veľmi populárna téma využitia Google aplikácií.

Cloud Computing Conference sa koná 25. mája v bratislavskom hoteli Crowne Plaza. Podrobné informácie vrátane kompletného programu a registračného formulára pre vstup zdarma nájdete na http://ccc.exponet.sk.

Neprehliadnite: