Hokejové majstrovstvá na internete

Matúš Serdula  /  05. 05. 2003, 00:00

Ak chcete vidieť aké medaily čakajú na víťazov šampionátu vo Fínsku, na konci tohto článku vás čaká BONUS: fotka tohtoročných medailí. Jedna z nich bude určite patriť aj Slovensku. Na zápas môžete aj vsadiť, poradíme vám kde. Taktiež sa dočítate kde sa dajú kúpiť lístky.

Oficiálna stránka majstrovstiev - IHWC.net

Každý deň si tu môžete prečítať najauktuálnejšie články, rozhovory s hráčmi, prezrieť výsledky a všetky štatistiky. Veľmi zaujímavá je sekcia Power rankings, ktorá hodnotí všetky zúčastnené mužstvá a tipuje výsledok majstrovstiev. Naposledy sa Slovensko nachádzalo na 2. mieste za Kanadou. Tvorcovia stránky však poradie znovu upravovali po zápase s Rakúskom a túto chybu napravili. Slovensko presunuli tam, kde patrí, teda na prvé miesto.

Hlasovať môžete aj v ankete. Je potešujúce že Slovensko doteraz vyhrávalo všetky ankety. V deň zápasu s Fínskom anketová otázka zisťovala, odkiaľ sú návštevníci stránky. Z viac ako 15000 hlasujúcich bolo až 20% zo Slovenska.

Na stránke je aj Diskusia, v ktorej môžete napríklad zablahoželať Žigmundovi Pálffymu k jeho dnešným narodeninám.

Spoločný projekt STV a Zoznamu na adrese www.ms-hokej.sk prináša aj krátke zostrihy gólov v sekcii Video, ktoré asi potešia najviac. Nájdetu tu aj všetky ďalšie informácie, správy z tlačových agentúr ale aj vlastné články.

Tipovanie cez internet

Ak radi hazardujete môžete si vsadiť cez internetovú stávkovú kanceláriu. Využiť môžete Gamebookers alebo BetAndWin. Minimálny vklad u Gamebookers je 200 Sk, u BetAndWin je to nad 1200 Sk. Na zápas môžete staviť pomocou kreditnej karty. Prípadná výhra vám bude uhradená naspäť na kreditnú kartu (presnejšie na váš účet). Rada pre začiatočníkov: vo všetkých zápasoch kde je SVK je víťaz jasný :)).

Kúpte si lístky na zápas

Ak ste sa rozhodli sledovať zápasy priamo zo štadióna, lístky si môžete kúpiť aj cez internet na stránke www.ticketservicefinland.fi.

O meste Helsinki sa dozviete na www.helsinki.fi. Stránku Hartwall Areena kde hrajú naši hokejisti nájdete na adrese www.hartwall-areena.com. Aj tu sa nachádzajú informácie o predaji lístkov, ale aj všetky podrobnosti o tomto štadióne.
Turku nájdete na www.turku.fi. V tomto meste je Elysée Arena a jej stránka je www.turkuhalli.fi.
Tampere má stránku na www.tampere.fi avšak štadión Hakametsä Ice Arena oficiálnu stránku nemá.
Ďalšie informácie pre turistov nájdete na tejto stránke.

A ešte malý bonus. Pre netrpezlivých tu máme fotku medailí. Jedna z nich bude 11.5.2003 určite patriť aj Slovensku.

Jedna z týchto medailí bude 11.5.2003 patriť Slovensku

Neprehliadnite: