Skontrolujte si, či môžete mať internet cez káblovku a ADSL

Peter Polakovič  /  27. 04. 2003, 00:00

Na Slovensko konečne zavítal internet cez káblovku od spoločnosti UPC a ponuku vysokorýchlostného pripojenia do internetu pomocou technológie ADSL už predstavili aj Slovenské telekomunikácie. Pri káblovke už ceny vieme kompletné, pri ADSL ešte chýbajú ceny providerov. Budete môcť spomínané služby využiť práve Vy?

Širokopásmový internet od UPC
----------------------------------

Ak máte záujem využiť ponuku spoločnosti UPC na širokopásmový internet cez "káblovku", navštívte túto adresu. Ide o nové stránky UPC - prezentáciu služieb internetu pod názvom chello. Môžete si na nich otestovať, či je dostupná v oblasti, v ktorej bývate resp. si chcete vysokorýchlostný internet od UPC nainštalovať. Viac informácií o ponuke širokopásmového internetu od UPC na Slovensku sa dočítate TU.

ADSL od Slovenských telekomunikácií
----------------------------------------

Hoc ešte nie sú známe kompletné cenníky služieb ADSL pre koncových užívateľov, už teraz si môžete zistiť, či služby ADSL budú prístupn práve vo Vašej lokalite. Od 1.júla bude ADSL prístupné v prvej fáze prístupné v Bratislave, Banskej Bystrici a Košiciach, nasledovať budú mestá Trenčín, Trnava, Nitra, Prešov a Žilina. Zadaním vášho telefónneho čísla si môžete overiť dostupnosť vašej linky (TP alebo ISDN) pre technológiu aDSL v prvej fáze.

ADSL však nebude prístupné vo všetkých lokalitách, ST preto sprístupnila na svojich stránkach aplikáciu, pomocou ktorej si po zadaní Vášho telefónneho čísla môžete overiť dostupnosť vašej linky (TP alebo ISDN) pre technológiu aDSL v prvej fáze.

Viac informácií o ponuke ADSL si prečítajte TU.

Neprehliadnite: