Optimalizované Topky pre mobilné telefóny

Tlačový servis  /  25. 01. 2010, 00:00

Internetový portál Zoznam prináša mobilnú verziu spravodajského portálu Topky.

V minulom roku preniesol Zoznam svoje spravodajstvo do iPhonov v podobe špecializovanej aplikácie, v súčasnosti prichádza s optimalizovanou verziou portálu, ktorá umožňuje efektívny prístup k spravodajským informáciám aj pre ďalšie moderné mobilné telefóny. Pavol Balaj, výkonný riaditeľ Zoznam.sk: „Stratégiou Zoznam.sk je postupné presúvanie internetového obsahu na displeje mobilných telefónov. V súčasnosti Zoznam mobilným užívateľom ponúka viacero optimalizovaných služieb - titulnú stránku Zoznam.sk, prekladový slovník , Katalóg firiem, ako aj vyhľadávacie služby - katalógové a fulltextové hľadanie, vyhľadávania v obrázkoch a v telefónnych číslach slovenských operátorov. Optimalizácia portálu Topky.sk rozširuje tento zoznam o ďalšiu kľúčovú službu .“

 

 

Mobilná verzia obľúbeného portálu Topky.sk je uspôsobená tak, aby predstavovala jednoduchý a rýchly spôsob, ako si prehliadať spravodajské informácie v dizajne upravenom pre rozlíšenie rôznych typov displejov. Obsahové boxy na hlavnej stránke prehľadne zobrazujú najaktuálnejšie informácie z domova , zahraničia, zo sveta prominentov, ekonomické spravodajstvo, ako aj prehľad spravodajstva portálu Športky.sk. Mobilná verzia tiež umožňuje vyhľadávanie článkov v archíve Topiek, zobrazenie fotogalérií k článkom a na podporovaných zariadeniach aj prehrávanie videí. Užívatelia, ktorí uprednostňujú klasickú verziu pre stolné počítače sa k nej môžu prekliknúť z hlavnej stránky, podobne aj zo sekcií, ako aj z jednotlivých článkov.

 

Na novú mobilnú verziu Topky.sk sa používatelia dostanú veľmi jednoducho, stačí si v mobilnom telefóne do prehliadača webových stránok zadať adresu www.topky.sk a automaticky budú presmerovaní na mobilnú verziu.

 

Viac na m.topky.sk

Váš Zoznam.sk

 

Neprehliadnite: