Realitný portál m2.sk s novým dizajnom

Tlačový servis  /  14. 12. 2009, 00:00

Spoločnosť Zoznam Mobile s podporou internetového portálu Zoznam.sk a v spolupráci so spoločnosťou FAT CHILLI po siedmych mesiacoch od spustenia prevádzky realitného portálu m2.sk predstavujú jeho redizajnovanú podobu.

Zmena vzhľadu realitného portálu www.m2.sk je spojená aj s niekoľkými novinkami a vylepšeniami.

 

Nová verzia portálu umožňuje používateľom získať nimi požadované informácie jednoduchšie a rýchlejšie, ako kedykoľvek predtým. Nová titulná stránka je prehľadnejšia a nachádzajú sa na nej vybrané funkcie a informácie, ktoré používateľom uľahčujú prácu s portálom. Do popredia sa dostala funkcia „Ponuky na mail“, ktorá šetrí čas, zjednodušuje vyhľadávanie nehnuteľností a pravidelne informuje o aktuálnych ponukách. Zmena dizajnu sa dotkla nielen titulnej stránky, ale aj loga portálu tak, aby sa stalo čo najľahšie zapamätateľným. Pavol Balaj, výkonný riaditeľ Zoznam.sk: „Od spustenia portálu pracujeme na získavaní spätnej väzby od používateľov, partnerov a realitných kancelárií. Získali sme tak dostatok podnetov na vytvorenie novej verzie portálu. V súčasnosti je prostredie portálu prehľadnejšie a práca s ním oveľa jednoduchšia. Navyše  používatelia ocenia intuitívnejšiu orientáciu.

Okrem spomínaných inovácií ponúka realitný portál m2.sk funkciu personalizovaných profilov, ktoré umožňujú písanie a ukladanie poznámok, či prehľadné porovnávanie nehnuteľností, vďaka čomu sa správa procesu kúpy, či prenájmu objektov stáva oveľa prehľadnejšou. Inzerovať môžu nielen slovenské, ale aj zahraničné realitné kancelárie.

Neprehliadnite: