Vyhlásenie ankety Autovinka roka 2009

Tlačový servis  /  10. 12. 2009, 00:00

Internetový portál Zoznam v spolupráci s vydavateľstvom Motor-Presse Slovakia už po tretíkrát vyhlasuje celoslovenskú anketu s názvom Autovinka roka 2009.

Užívateľské hlasovanie o najkrajšiu automobilovú novinku sa začína 10. decembra a končí 31. januára 2010. Anketa prebieha v rámci on-line motoristického magazínu Autoviny.sk. Do súťaže je nominovaných až 48 modelov a o tom, ktorý si zaslúži víťazstvo sa rozhodne prostredníctvom nezávislého hlasovania. Hlasovanie bude prebiehať formou registračných formulárov. Zapojení používatelia sú zaradení do losovania o zaujímavé ceny.

 

 

On-line magazín Autoviny.sk je určený pre každého, kto si rád prečíta informácie zo sveta motorizmu, zaujíma sa o odborné testy automobilov a autopríslušenstva, technické parametre, sleduje motoristický šport alebo sa rád inšpiruje a poteší pohľadom na pekné automobily. Dodávateľom kvalitného obsahu do internetového magazínu Autoviny.sk je redakcia časopisu Auto motor a šport od vydavateľstva Motor-Presse Slovakia; lídra na trhu motoristických médií.

Neprehliadnite: