Produkty Canon s technológiami Adobe

Tlačový servis  /  29. 10. 2009, 00:00

Canon Inc. a Adobe Systems Incorporated uzatvorili dohodu, vďaka ktorej bude najnovšia rodina kancelárskych dokumentových riešení Canon obohatená o technológie Adobe.

Organizácie po celom svete tak dosiahnu nové úrovne tlače, skenovania a zabezpečenia dokumentov


v kancelárskom prostredí. Táto dohoda rozširuje už existujúcu spoluprácu obidvoch spoločností, ktorá začala v roku 2005.

Canon, líder v oblasti digitálneho spracovania obrazu, rozšíril možnosti novej rady Canon imageRUNNER ADVANCE o technológie Adobe, ktoré reflektujú znalosti pracovníkov v oblasti výstupu dokumentov, dokumentového workflow a bezpečnosti.

Technológie obsahujú:

Adobe PostScript 3 Printing – Súčasťou nového systému Canon imageRUNNER ADVANCE je Adobe Postskript 3, ktorý pomáha organizáciám dosiahnuť lepšie správy dokumentov pri prijateľných nákladoch.

Adobe PDF Technology – Podpora Adobe PDF technológii na prístrojoch Canon imageRUNNER ADVANCE dovoľuje koncovým užívateľom zlepšiť tok informácii vo vnútri obchodných procesov založených na PDF technológiách. Technológie Adobe PDF podporuje PDF Reader Extensions, archiváciu PDF/A-1b, prispôsobenie
PDF pre Web, formáty súborov Adobe PDF a elektronické podpisy.

Adobe LiveCycle Rights Management ES* – Adobe LiveCycle Rights Management ES je súčasťou ovládacieho panelu imageRUNNER ADVANCE, preto môžu užívatelia jednoducho použiť zabezpečenie dokumentov LiveCycle pri skenovaní dokumentov.

To zaručí ochranu cenných korporátných informácii bez ohľadu na to, kde a komu
sú posielane.

„Spolupráca s prednými spoločnosťami v obore ako je Adobe, nás priviedla k vývoju zariadenia s pridanou hodnotou na platforme imageRUNNER ADVANCE, u ktorej očakávame, že prinesie ohromné výhody regionálnym aj globálnym organizáciám,“ hovorí Gary Horsfall, Director, Global Sales and Professional Services, Canon Business Solutions, Canon Europe. „Kombináciu pokročilých technológii Canon
a predných riešení Adobe ponúknu obidve spoločnosti svojim zákazníkom rozšírené riešenie správy dokumentov a novú úroveň ochrany dokumentov.“

„Canon a Adobe sú tradičnými poskytovateľmi pôsobivých dokumentových riešení,“ hovorí Naresh Gupta, senior vice president, Print and Publishing, Adobe.
„S integráciou Adobe PDF technológii do vynikajúcich kancelárskych produktov Canon budú spoločnosti schopné transformovať papierové dokumenty
do inteligentných a dobre chránených PDF dokumentov a maximalizovať tak návratnosť svojich investícii.“

Rada Canon imageRUNNER ADVANCE reprezentuje najnovšie technológie, ktoré ponúkajú nové platformy dokumentových služieb v modernom business prostredí kombinácií hardwaru, softwaru a servisných služieb. Zákazníkom prináša vyššiu úroveň flexibility tlače, skenovania a skladovania dokumentov tým, že podporuje najnovšie aplikácie Adobe Postskript, LiveCycle a formáty súborov PDF.

* vyžaduje inštaláciu Adobe LiveCycle Rifhts Management ES

Neprehliadnite: