Dizajnový skvost LG SL9000 s LED podsvietením

Tlačový servis  /  28. 10. 2009, 00:00

Spoločnosť LG posiela do slovenských obchodov prémiový model SL9000, najnovší výsledok kombinujúci dizajnérske umenie a technológie novej generácie. Prvý LCD televízor s LED technológiou od LG zaručuje jasnejšie a sýtejšie farby pre mimoriadny zážitok zo sledovania filmov, koncertov alebo športu vo vysokom rozlíšení.

Ultratenký (len 2,9 cm) vďaka progresívnemu bezrámovému dizajnu sa stane ozdobou vašej obývačky alebo luxusnej kancelárie. Tak takýto je najlepší televízor od LG na našom trhu.

Či už sledujete vzrušujúce preteky Formule 1 alebo bleskurýchle bojové scény v akčnom filme, máte neustále špičkový obraz a neunikne vám ani ten najmenší detail. Použitá LED technológia pomáha dosiahnuť vernejšie farby a poskytne vám až štyridsaťkrát väčší kontrast než bežný LCD televízor. Príjemným bonusom je, že ide ruka v ruke so zníženou spotrebou energie ― napríklad sa dá vypnúť obrazovku a pritom naďalej počúvať zvuk zvoleného programu.

So zabudovanou funkciou Bluetooth môžete z mobilného telefónu poslať do vášho televízora LG SL9000 obrázky, hudbu alebo video. Ďalšou možnosťou je pripojenie bezdrôtových slúchadiel. Novinka od LG si poradí i s USB pamäťou. Pomocou nej sa dostanete do sveta fotografií, muziky či filmov (vrátane formátu DivX HD), ktoré máte uložené na vašom USB kľúči.

Inteligentný senzor druhej generácie automaticky nastavuje jas displeja podľa úrovne okolitého osvetlenia, a tak znižuje spotrebu a šetrí vaše oči. Televízor LG SL9000 ako zdroj domácej zábavy ľahko spojíte s hernou konzolou, Blu-ray prehrávačom alebo DVD rekordérom. K tomu slúži niekoľko HDMI konektorov a ďalších vstupov i výstupov zvuku a obrazu.

Nový dizajnový model SL9000, najlepší televízor LG na trhu, môžete kúpiť za odporúčanú cenu 1 329 EUR (42 palcov — 106 cm), respektíve 1 899 EUR (47 palcov — 120 cm).

Neprehliadnite: