Danube Wings a České aerolínie sú pripravení na pomoc pasažierom zastavenej prepravy Seagle air

Tlačový servis  /  23. 10. 2009, 00:00

Po ohlásení zastavenia charterovej prepravy spoločnosti Seagle air oslovili cestovné kancelárie leteckého prepravcu Danube Wings. Aj po bankrote SkyEurope Danube Wings flexibilne zareagoval a pomohol tak dostať klientov cestovných kancelárií do cieľových destinácií.

Vďaka spolupráci Českých aerolínií a Danube Wings pri prevádzke lietadla Boeing 737-400, je priestor na pokrytie výpadku tak na vnútroeurópskych linkách ako aj na linkách do tretích krajín.

 

Danube Wings má veľmi prísne stanovenú kontrolu nákladov, preto je jeho ekonomická situácia veľmi stabilná. To umožňuje spoločnosti sa postupne rozvíjať, flexibilne reagovať na situáciu na trhu, a v prípade núdze vie poskytnúť kapacitu.

 

Ako bolo ohlasované už pred časom, od 1. decembra bude Danube Wings v spolupráci s Českými aerolíniami lietať lietadlom Boeing 737-400 do Londýna, Dublinu a Manchastru. Okrem uvedenej spolupráce plánuje Danube Wings rozšíriť aj oblasť prepravy carga pre spomenuté České aerolínie a to na linkách Danube Wings. Priestor sa ponúka na dlhodobú spoluprácu v oblasti sedačkovej kapacity od 144 Y .

Neprehliadnite: