Nový LG Chocolate úplne odhalený

Tlačový servis  /  03. 08. 2009, 00:00

Spoločnosť LG Electronics, tretí najväčší výrobca mobilných telefónov na svete, dnes oficiálne predstavila finálny dizajn a najdôležitejšie špecifikácie nového telefónu LG Chocolate.

Štvrtý telefón v sérii Black Label s modelovým označením LG BL40 sa pýši výrazným LCD displejom s uhlopriečkou 4 palce (10 cm) a vysokým rozlíšením 800 x 345 pixlov, ktoré zaisťuje vynikajúcu kvalitu zobrazenia. Široká obrazovka sa vymyká konvenčným návrhom displeja, nakoľko ponúka panoramatický pomer strán 21:9, ktorý u mobilného telefónu prináša pri sledovaní filmov rovnako intenzívny zážitok, ako v kine.

 

Rozšírená obrazovka užívateľom dovoľuje využiť prekvapivo efektívne a pohodlne mobilné prostredie. Browsovanie po internete je teraz neuveriteľne jednoduché, pretože na displeji s šírkou 800 pixlov môžu byť zobrazené celé webové stránky, bez nutnosti vodorovného rolovania. Desaťcentimetrový displej sa vyznačuje tiež využitím duálneho užívateľského rozhrania, ktoré dokáže efektívne zobrazovať dva rôzne druhy obsahu naraz.

 

Široká HD LCD obrazovka „Real VGA“ poskytuje širokú paletu prirodzených farieb pre zobrazované obrázky, ostrejšie fotografie, kvalitnejšie videá, dynamickejšie hry a čitateľnejšie dokumenty.

 

Aj keď veľa záujmov sa sústredí na originálny tvar tohto telefónu, ozajstné prekvapenie nastane, až ľudia objavia výhody desaťcentimetrovej obrazovky a poteší ich prehliadanie a jednoduché používanie,“ uviedol Vít Šubert, výkonný riaditeľ LG Electronics pre Česko a Slovensko.

 

Široká obrazovka LG Chocolate LG-BL40 je krytá oblým temperovaným sklom a uložená v hladkom tele s lesklou čiernou povrchovou úpravou s ikonickými červenými akcentmi. Aj keď je obrazovka oveľa širšia, je nový telefón LG Chocolate LG-BL40 veľmi štíhly a moderný, podobne ako pôvodný model LG Chocolate. Toho sa doteraz celosvetovo predalo viac než 20 miliónov kusov.

 

Nový telefón LG Chocolate bude k dispozícii v 54 krajinách vrátane Českej republiky a Slovenska, a to už behom tretieho štvrťroku. Cena prístroja bude zodpovedať jeho prémiovým charakteristikám.

Neprehliadnite: