Najšportovejší hudobný festival Summerbeach Rudava 2009 šokuje: 70 hudobných interpretov, 1.800 športovcov a Športová pochodeň?!

Platená reklama  /  02. 07. 2009, 13:21

Už len pár týždňov zostáva do otvorenia brán najväčšieho hudobno-športového festivalu Summerbeach Rudava 2009. Presne v dňoch 24-26. júla to konečne vypukne! Aké novinky prináša festival zo zákulisia?

Sportzone

 

Dove Go Fresh Cup 2009 - Turnaj vo volejbale je nosným, najstarším a aj najpopulárnejším. Minulý rok naplnil kapacitu 224 družstiev, a preto sa organizátori rozhodli pre rozšírenie kapacít na neuveriteľných 288 družstiev! Okrem toho festival prichádza prvýkrát s myšlienkou turnaja v šachu. Bude sa hrať 1.ročník turnaja v bleskovom/rapid šachu. Naďalej sa budete môcť zúčastniť turnajov v plážovom futbale, stolnom futbale, paintballe, vodnom póle a plávaní. Organizátori očakávajú príchod 1500-1800 športovcov.

 

Musiczone

 

Po skvelom dni plného športu sa budete môcť vypustiť na koncertoch najlepších slovenských i českých interpretov ako sú I.M.T. Smile, Katka Knechtová, David Koller a Lenka Dusilová v sprievode mini-orchestra, Polemic, Hex a iní. Dávku temperamentu z Talianska prinesie energická ska-punk kapela Persiana Jones. Vyblázniť sa budete môcť ešte na dvoch pódiach - Electronic stage a Zion stage. Novinkou na Zion stage-i je, že tento rok sa bude niesť nielen v rytme ska & reggae ale aj Drumm and Base a Jungle!

 

Funzone

 

V obľúbenej Funzone si budete môcť opäť hocičo: namaľovať festivalový obraz, zapojiť sa do súťaže v preťahovaní lanom- Pretiahni ma na Rudave, vyhrať milý darček v Kolese šťastia, zašiť sa do Kinostanu, kde nás čaká piatok v znamení katastrofických filmov, mafiánska sobota a vesmírna nedeľa. Pekné dievčatá sa budú môcť nahlásiť do Súťaže krásy ! 13 najkrajších sa predvedie v nádhernych modeloch módneho návrhára Marcela Holubca. Víťazka sa stane tvárou Rudavy nasledujúceho ročníka!

 

Absolútnou novinkou je prinesenie Športovej pochodne z Gerlachovského štítu- 18.7.2009. Na jej nesení počas celého týždňa cez viacero slovenských miest sa budú podieľať športové kluby, občianske združenia a známe osobnosti. Pochodeň dorazí 24. júla na festival, kde športovci zložia slávnostný recesistický sľub :-).

 

Huste TV

 

Festivalovú atmosféru si budete môcť vychutnávať aj po skončení festivalu, keďže festival bude vysielaný v priamom prenose na Huste.TV a vybrané koncerty budú neskôr zaradené do videoarchívu! Ale predsa len, najlepšie je si vychutnať Rudavu naživo! :-)

 

Už teraz sa na vás tešíme. Viac info a registrácie do turnajov na www.rudava.sk

Neprehliadnite: