Hľadáte, či ponúkate alternatívu pripojenia do inetu? Inzerujte na Inet.sk!

Peter Polakovič  /  01. 09. 2003, 00:00

INZERCIA / Ak hľadáte, alebo ponúkate pripojenie do internetu, máte možnosť podať si u nás inzerát. Zašlite nám email s jeho textom a do 24. hodín ho máte na Inete :).

Ak si chcete podať inzerát, zašlite nám email na adresu inzercia@ (alebo alternativa@), v ktorom uveďte text Vášho inzerátu a Váš email (nezabudnite písať s diakritikou). Náš človek Vám do 24 hodín odpíše a inzerát uverejní.

Tešíme sa na Vaše inzeráty a dúfame, že Vám tak aspoň trošku pomôžeme v hľadaní lepšieho pripojenia do internetu!

---

INZERCIA:

---

Bratislava - Petržalka

Hľadám alternatívne pripojenie na internet v Bratislave Petržalke na Haanovej ulici, za schopnú cenu a bez podmienky pripojenie určitého počtu daľších obyvateľov paneláku.

email: nebula@szm.sk


---

Ružomberok

Hľadám alternatívne pripojenie 24/7 za cca 2500,- Sk mesačne v Ružomberku - ulica Plavisko (pri Bille), z balkóna mám priamy dohľad na kopec Mních.

kontakt: krajicek@seznam.cz

---


Zvolen

Mikrovlnné pripojenie do internetu vo Zvolene cez firmu JUPO. Ceny už od 350,- Sk (prípadne zadarmo ;-) ). Pri 128kbit/s dostane zákazník zariadenie za 3000,-Sk. Rôzne akcie.

Viac informácii na: 0903-900818, 0907-887846, jupo.sk, alebo jupo@jupo.sk.

---

Stropkov - ulica Matice Slovenskej (rovnobežná s Hlavnou)

Internetová kaviareň v Stropkove hľadá ochotného firmu, ktorá by zaviedla mikrovlnné pripojenie. Rýchlosť pripojenia aspoň 128 kb/s, ideálne by bolo 256 kb/s prípadne aj viac. Sme ochotní platiť okolo 8000-15000 mesačne. Vypracovanú ponuku prosím zašlite na email: xkamo@pobox.sk. Vopred vďaka za ochotu!

---

Žilina

Ponúkam mikrovlnné pripojenie do internetu v Žiline (BlueNet). Viac informácii mailom na internet@komixcity.sk. Na všetky otázky rád odpoviem.

--- 

Petržalka - DATEON s.r.o.


Pripojenie zdieľanou linkou 512 kbps už od 499 Sk mesačne. 24 hodín na internete bez obmedzenia prenosu dát. Firma má, na rozdiel od niektorých iných alternatívnych poskytovateľov pripojenia, všetky potrebné licencie od TÚ SR. Zámerom firmy je poskytnúť rýchly, neobmedzený a dostupný iternet všetkým záujemcom zatiaľ pre domácnosti v Petržalke.

Pripravované programové balíky:
Economic: 512 kbps pri agregácii 1:50 za 499 Sk/mesiac,
Economic+: 512 kbps pri agregácii 1:20 za 990 Sk/mesiac,
Standard: 512 kbps pri agregácii 1:10 s garant.šírkou pásma 64 kbps za 1690 Sk/mesiac.

Za zriadenie prístupu zaplatíte jednorázový poplatok 1990 Sk.

Vo všetkých programových balíkoch ponúka firma e-mailové schránky, priestor pre WWW stránky a prepojenie LAN v rámci obytného domu. Ďalšie podrobnosti sa dozviete na stránke firmy: dateon.sk.

Ponúkame spoluprácu pri predaji produktov firmy DATEON za lukratívne provízie a ďalšie výhody. Informujte sa na e-mailovej adrese internet@k-service.sk.

kontakt: obchod@k-service.sk

---
 
Ivánka pri Dunaji

Hľadám poskytovateľa internetu a internetových providerov v okolí Ivánky pri Dunaji za účelom používania a poskytovania ďaľším užívateľom.

Najlepšia by bola linka o prenosovej rýchlosti medzi 1Mbps až 2Mbps.

email: elektrikar@zoznam.sk

---

Žilina

Ak máte záujem o pripojenie na Internet a ste zo Žiliny, kontaktujte ma na bsart@inmail.sk. Ceny pripojenia sú aj na infoportal.sk. Každú Vašu požiadavku, aj cenovú, dokážeme zrealizovať...

---

Bratislava

Kto by pripojil k internetu dom v Bratislave na Líščom údolí v Karlovej vsi? Zatiaľ sme 3 záujemcovia za reálnych podmienok...uvítam každú ponuku.

kontakt: 0903/464699, 02/65429387, dade1@pobox.sk

---

Piešťany - Vrbovská cesta (oproti Chirany)

Hľadám alternatívne pripojenie za rozumnú cenu (MW, ...)

email: loneman@jfequipment.sk

---

Slovenské Nové Mesto - okres Trebišov

Hľadám alternatívu k pripojeniu telefónnou linkou, cenovo dostupnú pre bežného občana.

email: vojtol@atlas.sk

---

Bratislava

V prípade záujmu o bezdrôtové 24hodinové pripojenie k internetu sa môžte ozvať na admin@localnet.sk, alebo navštíviť stránku localnet.sk.Pripojenie je spoplatňované mesačným paušálom (1100 Sk na bytovú jednotku) splatným štvrťročne, limitujúcim faktorom na prenosovú rýchlosť je prenosová kapacita a kvalita rádiových spojov. Podmienkou na prácu v sieti je slušné správanie sa na sieti - žiadne nabúravanie cudzích ani internej siete, spamovanie a preťažovanie siete p2p blbosťami. Zriadenie pripojenia do siete je cenove závisle od podmienok, bohužiaľ však zriedkakedy býva malé vzhľadom na cenu rádií, preto je dobré ak sa v rozumnom okruhu dá dokopy aspoň menšie množstvo ľudí a tieto náklady si medzi sebou rozhodia (pokiaľ však je jednotlivec schopný utiahnuť náklady na pripojenie sám, nie je problém ak nikoho vo svojom okolí nemá :-) ).

---

Bratislava - Petržalka

Internetová kaviareň hľadá providera, ktorý by bol schopný zaviesť MW pripojenie, resp. navrhnúť iné vhodné riešenie. Požadovaná rýchlosť pripojenia min. 128 kbps bez obmedzenia dát. Mesačný poplatok 5.000 - 6.000 Sk. Vypracovanú ponuku prosím o zaslanie na e-mailovú adresu: fomenko@zoznam.sk.

---

Bratislava - L.Fullu 5-7

Hľadaju sa ešte 4 záujemcovia o pripojenie na Internet, zriaďovací poplatok 1990 Sk, paušál mesačný od 499 Sk, je potrebných 8 bytov, 4 záujemcovia už sú.

Kontaktujte ma na sedma@pobox.sk alebo zriaďovateľa na tel.č. 02/5341 7996.

---

Žilina - sídlisko Vlčince 3

Hľadám alternatívne pripojenie k internetu, mikrovlnka, kábel a pod. ...

email: mikee7605@pobox.sk

---

Skalica - Koreszkova 20

Hľadám alternatívu k pripojeniu telefónnou linkou, cenovo dostupnú pre bežného občana.

email: catman@lunet.sk

---

Bratislava - Trnávka (pri AVIONe)

Hľadám dobrú alternatívu k pripojeniu do internetu od ST, bývam v rodinnom dome.

Marek Machata - 0904 965 453 - machata@ 

---

Košice - Poľov, rodinný dom, bez priameho výhľadu na mesto Košice

Hľadám vhodnú alternatívu k pripojeniu k sieti Internet. Ako spomínam v úvode z môjho rodinného domu nie je priamy výhľad na mesto Košice, takže zaujímam sa o pripojenie iným spôsobom, ako mikrovlnka.  Internet využívam na - videokonferencie. Doteraz využívam pripojenie ISDN a stojí ma to do 10 000.- Sk mesačne. Ak by mi niekto vedel zabezpečiť pripojenie aspoň kvality ISDN a bolo by do sumy 10 000,- Sk mesačne, samozrejme, bez obmedzenia prenosu dát a 7 dní v týždni po 24 hodím beriem všetkými desiatimi. SATdsl zrejme nevyhovuje na videokonferencie, je tam veľké spomalenie.

e-mail: cuki@szm.sk

---

Bratislava - Petržalka - Hálova ulica (12 poschodový dom oproti SLSP)

Hľadám niekoho, kto je z tejto ulice a mal by záujem o mikrovlnné pripojenie. Existuje možnosť pripojiť 3 vchody vedľa seba cez jednu bratislavskú firmu, ktorá to riešila mikrovlnkou + koncové rozvody cez telefónne pripojky na báze DSL. Pripojenie nie je zdielané. Rýchlosť od 38,4k do 256k.

Cena za zriadenie je 2000 Sk a mesačný paušál od 499 Sk do 2990 Sk bez DPH podľa programu a rýchlosti bez obmedzenia dát. Je potrebné si ešte od nich kúpiť nejaký ten HW (1990 - 4990 Sk). Spomínana firma ma dobré podmienky a prijateľné ceny.

Podmienkou je min. 8 užívateľov v max. 3 bránach vedľa seba. Takže ak sa niekto z tejto ulice nájde, nech mi napíše. Ak má niekto z tohto paneláku iný návrh na pripojenie, rád to s ním preberiem.

email: lubo@cyberspace.sk

Neprehliadnite: