OBCHODNÝ-DOM.SK SA SŤAHUJE DO VÄČŠIEHO

Tlačový servis  /  03. 05. 2009, 00:00

Obchodný-dom.sk začal v týchto dňoch pôsobiť na novej adrese. Nové priestory sa nachádzajú na Teslovej ul. č.12 v Bratislave a pre zákazníkov prinášajú nejednu výhodu. Okrem rozsiahlejšej prevádzky s lepšími službami je to aj rozšírenie skladových priestorov, zlepšenie parkovania a viac pracovníkov na všetkých oddeleniach.

Staré priestory svojou rozlohou už dlhšiu dobu nevyhovovali potrebám našich zákazníkov a preto sme sa rozhodli presťahovať sa“, hovorí Petr Šebek, riaditeľ jedného z najúspešnejších internetových predajcov v SR. „Som presvedčený, že vo väčších priestoroch a s vyšším počtom zamestnancov na všetkých oddeleniach dokážeme uspokojiť aj tie najnáročnejšie potreby našich zákazníkov“.

 

Ďalšou výhodou nových priestorov na Teslovej ulici č.12 je aj zväčšená plocha skladov. Pre zákazníkov je vďaka tomu Obchodný-dom.sk schopný zabezpečiť viac tovaru k okamžitému odberu, čím sa podstatne zníži čas dodania objednaných položiek. Oproti pôvodnému stavu sa zlepšilo aj parkovanie, takže zákazníci si tovar môžu prísť pohodlne vyzdvihnúť osobne.

 

Za veľké pozitívum nových priestorov jednoznačne považujem ich jednoduchšiu prístupnosť, či už autom alebo aj mestskou hromadnou dopravou. Ale tiež zrýchlenie nášho servisu vďaka vyššiemu počtu pracovníkov. Našim zákazníkom chceme skrátka poskytovať ten najlepší servis za rozumnú cenu.“, dodáva Petr Šebek.

Neprehliadnite: