Originálne valentínske pohľadnice od HP potešia všetky milované osoby

Tlačový servis  /  13. 02. 2003, 00:00

Svätý Valentín sa 14. februára opäť pripomenie sviatkom zamilovaných. Všetci zaľúbení môžu na pozdrav svojim milovaným osobám využiť bezplatné kreatívne grafické predlohy, ktoré pripravila spoločnosť HP (NYSE:HPQ) a umiestnila ich na adrese: www.hp.com/go/webworld.

K dispozícii je veľké množstvo grafických návrhov na pohľadnice či námetov na darčeky akými sú napríklad CD obaly alebo nažehľovačky na tričká, ktoré je možné následne upraviť podľa individuálnych potrieb. Všetko, čo používatelia potrebujú pre vytvorenie unikátnych sviatočných blahoželaní, ktorými svoje milované osoby naozaj potešia, sú špecializované HP tlačové média a kompatibilné tlačiarne HP Deskjet alebo HP Photosmart.

Štyri kroky k personalizovaným darčekom a blahoželaniam

Na adrese www.hp.com/go/webworld používatelia nájdu jednoduchý návod na vytváranie kreatívnych projektov. Tento návod je dostupný v siedmych jazykoch: v angličtine, nemčine, vo francúzštine, v holandčine, taliančine, španielčine a švédčine. Len štyri jednoduché kroky stačia používateľom na vytvorenie vlastných blahoželaní. Používatelia si jednoducho podľa vlastného uváženia vyberú jednu z HP kreatívnych predlôh a potom si ju prispôsobia svojim individuálnym potrebám. Pri ilustráciách si môžu zvoliť niektoré z jedinečných fotografií z voľne dostupnej HP knižnice obrázkov alebo môžu použiť svoje vlastné obrázky a digitálne fotografie. Pomocou grafických nástrojov, ktoré nájdu na pracovnej ploche, môžu potom tieto obrázky jednoduchým spôsobom orezávať alebo meniť ich veľkosť. Detailný návod na vytlačenie hotových predlôh im následne pomôže zvoliť správny režim tlače, ktorý je potrebný pre vytvorenie naozaj skvelých výsledkov s brilantnými farbami vytlačenými na špeciálne navrhnutých HP tlačových médiách.

Neprehliadnite: