ST pripravili ohromnú reklamnú kampaň na podporu technológie aDSL!

Peter Polakovič  /  31. 12. 2002, 00:00

SILVESTROVSKÉ VYDANIE / Redakcii Inet.sk sa podarilo získať EXKLUZÍVNY materiál, ktorý by mal v najbližších dňoch zaplaviť celý slovenský internet! Nová reklamná kampaň ST na podporu predaja technológie aDSL je odhalená!!!

(na začiatok upozorňujeme, že ide o Silvestrovské vydanie Inet.sk - teda o srandu)

Na stretnutí nového prezidenta ST, pána Miroslava Majoroša s bývalým prezidentom ST, Markom von Lillienskioldom, sa nášmu špiónovi podaril skutočne husársky kúsok! V správnu chvíľu a v správny čas priskočil náš špión v elegantnom preoblečení, s maskou Mikuláša Dzurindu na hlave, k pánovi prezidentovi ST a z jeho aktovky ukoristil 5,25" disketu!! Keďže doteraz sme veľkú, zastaranú disketu nevedeli prečítať, exkluzívny obsah tohoto média prinášame až dnes.

Na diskete sa nachádzali tajné tzv. "SuperST bannery". Pre ST ich vytvorila agentúra Istropolitana D´Arcy a ako sme sa z priloženého návodu dozvedeli, jedná sa o ďaľšiu vydarenú reklamnú kampaň, ktorá by mala onedlho zaplaviť celý slovenský internet! Už teda vieme, že "všetko je na webe", už vieme, že ISDN je tou najskvelejšou technológiou na svete, čím nás však chcú prekvapiť ST teraz? Vďaka veľkolepému činu nášho špióna si môžete na našich stránkach nechať snívať ďaľší telekomunikačný sen ...

Reklamné banery, ktoré čoskoro ochromia slovenský internet, si stiahnite TU.

Prehliadač, pomocou ktorého si budete môcť prezrieť reklamné bannery ST, si môžete stiahnuť TU.

Neprehliadnite: