Portál centrum.sk má nový dizajn

Jana Kopernická  /  20. 11. 2007, 23:10

Po kliknutí na centrum.sk čaká návštevníkov prekvapenie. Domovská stránka portálu zmenila svoju tvár. Podľa tlačovej správy, ktorú minulý týždeň vydalo vedenie Centrum.sk, prichádza portál s novým a modernejším výzorom, prináša nové funkcie a možnosť personalizácie. Zachováva sa však jednoduchosť, prehľadnosť a rýchlosť predošlého dizajnu. Zmene predchádzalo mesačné testovanie beta verzie.

Vynovený Centrum.sk ponúka návštevníkom prispôsobenie RSS kanálov, personalizovateľné počasie, televízny program, kurzy i horoskopy. Používateľov určite poteší aj možnosť nastavenia dizajnu. V súčasnosti si môžu vybrať z ponuky šiestich nových kabátov, do ktorých oblečú domovskú stránku.

Centrum.sk

Ako uvádza v správe riaditeľ Centrum.sk Martin Bugár, portál patrí medzi najnavštevovanejšie slovenské vyhľadávače. Medzi najznámejšie poskytované služby patrí e-mail s kapacitou až 2GB, vyhľadávanie v slovenskom internete, spravodajský multimediálny denník Aktuálne.sk, katalóg webov a firiem, magazíny Žena.sk, Automix.sk a mnoho ďalších praktických služieb.

Zdroj:
centrum.sk
medialne.sk

Jana Kopernická
http://kopernicka.ulet.sk

Neprehliadnite: