ARIS ProcessDay Slovakia 2007

Platená reklama  /  25. 10. 2007, 11:29

Spoločnosť IDS Scheer Slovakia pripravuje jubilejný, desiaty ročník odbornej konferencie ARIS ProcessDay Slovakia 2007 pod názvom Accelerating Growth and Innovation with Open BPM. Konferencia sa bude konať 30. októbra t.r. v Kongresovom centre Technopol v Bratislave a je súčasťou konferencií ARIS ProcessDay, ktoré sú organizované vo viacerých krajinách Európy.

Tento rok bude opäť hlavným prednášajúcim jedna z celosvetovo najvýznamnejších osobností v oblasti Business Process Management - Prof. Dr. Dr. h.c. mult. August–Wilhelm Scheer – autor a otec metodológie ARIS a rodiny nástrojov rovnakého mena a zároveň zakladateľ spoločnosti IDS Scheer.

Verím, že v spolupráci s našimi zákazníkmi a partnermi sme pre Vás pripravili zaujímavý program a Vy prijmete naše a moje pozvanie a strávime spolu príjemný a podnetný deň. Čakajú na Vás prezentácie zamerané na nové smery v oblasti Business Process Managementu a IT riešení, ako aj informácie o produktoch spoločnosti IDS Scheer. Na konferencii odznejú aj prezentácie našich zákazníkov, ktorí Vás oboznámia so svojimi skúsenosťami z projektov realizovaných v uplynulom období“, uviedol Jaroslav Zamborský, výkonný riaditeľ IDS Scheer Slovakia.

Podľa Thomasa Vavra z IDC maximalizácia úžitku z Business Intelligence (BI) riešení je oveľa komplexnejšou otázkou, než nájdenie správnej technológie. Hlavnou myšlienkou všadeprítomnej BI je rozšíriť okruh užívateľov BI nástrojov v podniku do všetkých úrovní.


Prijmite teda naše pozvanie a zúčastnite sa osobne na tohtoročnej konferencii ARIS ProcessDay Slovakia 2007. Podrobný program konferencie s online formulárom na priamu registráciu účastníkov je dostupný na webových stránkach http://www.ids-scheer.com/sk/arisprocessday


Neprehliadnite: