DATALOCK rozširuje svoje produktové portfólio

Tlačový servis  /  25. 10. 2007, 11:25

Spoločnosť DATALOCK prináša na trh najnovšie systémové riešenie ÁČKO, ktoré je špeciálne určené pre malé a začínajúce firmy.

Nový produkt ÁČKO je špeciálne vyvinutý pre potreby tohto segmentu v súvislosti s duálnym oceňovaním a príchodom jednotnej euromeny. Uvedenie nového informačného systému spoločnosti nadväzuje na odštartovanú kampaň DATALOCK euroready, ktorej cieľom je zabezpečiť hladké a plynulé zvládnutie tohto náročného procesu.


ÁČKO uľahčí budúcim zákazníkom ich nábeh na Euro a začiatok v podnikaní. Obsahuje moduly podvojného účtovníctva, DPH, pokladne, majetku, banky, riadenia skladu a fakturácie. Pokrýva všetky základné podnikové procesy, ktoré zabezpečia plynulý štart a maximálnu podporu riadenia a kontroly firmy. Zaistí rýchly prístup k informáciám, čím umožní znižovať náklady už od začiatku podnikateľských aktivít, ako aj čas a zdroje pre celkovú správu. Pomôže týmto spoločnostiam získať konkurenčnú výhodu v dnešnom zrýchľujúcom sa obchodnom prostredí. Riešenie je určené nielen pre oblasť komerčnej sféry, ale aj pre potreby verejnej správy (mestá a obce).


ÁČKO predstavuje ľahko dostupný a bezpečný systém za cenovo veľmi výhodných podmienok. Klienti si ho môžu stiahnuť priamo z internetovej stránky spoločnosti. DATALOCK poskytol možnosť budúcim zákazníkom produkt po dobu 60 dní bezplatne otestovať. Počas tejto skúšobnej doby budú mať k dispozícií zdarma všetko, čo súvisí s jeho navigáciou, podporou a službami. Aktuálne informácie o produkte, verziách a podpore budú uvádzané priamo v aplikácii ako aj na internetovej stránke spoločnosti. Klienti sa môžu taktiež na stránke zapojiť do diskusného fóra s možnosťou priameho odosielania otázok a prístupu k odpovediam pre plynulý chod a prevádzku tohto nového informačného systému.


S ÁČKOM sme vstúpili do segmentu malých a začínajúcich firiem. Vďaka dlhoročným skúsenostiam prinášame na trh produkt, ktorý odzrkadľuje potreby a špecifiká práve tohto segmentu a dávame tak aj malým firmám do rúk nástroj, ktorý svojou kvalitou a funkčnosťou spĺňa tie najvyššie nároky a to za skutočne priaznivú cenu,“ uviedol Ing. Milan Hnilica, obchodný riaditeľ spoločnosti DATALOCK.

Neprehliadnite: