HEJ.sk za deväť mesiacov s rekordným nárastom obratu!

Tlačový servis  /  17. 10. 2007, 22:48

Obchodné internetové centrum HEJ.sk, ktoré na Slovensku prevádzkuje spoločnosť Eurocomm SR, zaznamenalo za deväť mesiacov rekordný nárast obratu. V medziročnom porovnaní ide o nárast viac ako 186%.

Najlepší internetový obchod na Slovensku tak zrealizoval za uvedené obdobie 38 167 objednávok v celkovej hodnote viac ako 235 miliónov slovenských korún. Za dané obdobie tiež vzrástol počet objednávok – o úctyhodných 235%.

Skupina Eurocomm Group, do ktorej patrí aj Eurocomm SR, dosiahla však aj ďalší významný úspech – od 1.9.2006 do 31.8. 2007 sa jej podarilo dosiahnuť celkový obrat presahujúci miliardu slovenských korún.

Pozitívne výsledky potvrdzujú nastavenú stratégiu spoločnosti, ktorá stavia predovšetkým na dlhodobej spokojnosti a dôvere klientov, ako aj na kvalitných službách a profesionálnom servise.”, uviedol Ing. Tomáš Richter, konateľ spoločnosti. “K plánom na najbližšie obdobie patrí dosiahnutie TOP 3 najväčších internetových obchodníkov v krajinách strednej a východnej Európy a obsadenie pozície lídra na českom trhu.”

Skupina Eurocomm Group úspešne pôsobí nielen na Slovensku, ale aj v Českej republike, Nemecku a Poľsku. V súčasnosti internetové obchodné centrum HEJ.sk eviduje viac ako 70 tisíc stabilných zákazníkov a na stránkach svojho internetového obchodu ponúka viac ako 100 tisíc položiek rôzneho tovaru.

Neprehliadnite: