Podľa štúdie TNS SK je Hej.sk najlepším internetovým obchodom v SR

Tlačový servis  /  16. 08. 2007, 21:28

Táto skutočnosť vyplynula z voľnopredajnej štúdie „Internet a nakupovanie 2007“, ktorú spoločnosť TNS SK realizovala v júni 2007 na vzorke 1 501 užívateľov internetu.

Štúdia spoločnosti TNS SK tiež zistila, že cez internet nakupuje čoraz viac ľudí - v minulosti už nákup cez internet využili viac ako tri štvrtiny užívateľov internetu. Online nakupujú častejšie muži, ľudia vo veku 26-45 rokov, osoby s vysokoškolským vzdelaním, zamestnaní, podnikatelia, obyvatelia menších obcí (2 až 5 tisíc obyvateľov) a ľudia z miest, ktoré majú 20 000 a viac obyvateľov. Najviac užívateľov internetu nakupovalo za posledných šesť mesiacov oblečenie, knihy a elektroniku. Prostredníctvom internetu sa tiež dobre predávajú letenky, hardware, kozmetika, CD, DVD, lístky na rôzne podujatia, mobilné telefóny a fotoaparáty.

Slovenskí užívatelia internetu označili internetový obchod HEJ.sk za najlepší internetový obchod v Slovenskej republike. Tento výsledok zreteľne poukazuje na to, že zákazníci internetového obchodu HEJ.sk oceňujú kvalitu a profesionálne služby, ktoré sa im on-line shop HEJ.sk snaží poskytovať. Spoločnosť Eurocomm SR, ktorá prevádzkuje internetový obchod HEJ.sk, si je totiž vedomá, že celkový úspech závisí od dlhodobej spokojnosti klientov a ich dôvery. Práve preto je jej trvalým cieľom okrem kvality a profesionality aj neustále zdokonaľovanie služieb a prinášanie inovácií v online nakupovaní pre všetkých svojich súčasných aj budúcich zákazníkov.

Neprehliadnite: