Vlastný internetový obchod za 5 minút

Platená reklama  /  25. 05. 2007, 00:00

Vedeli ste že pomocou služby BiznisWeb.sk si môžete vytvoriť nielen profesionálnu web stránku, ale aj internetový obchod? Sami si vytvoríte internetový obchod, je to jednoduché. Skúška zadarmo. Viac informácií v článku.

Naozaj si na BiznisWeb.sk vytvorím internetový obchod?

Áno, je to jednoduché. Sami si obchod vytvoríte, vložíte si produkty, či kontakt na vašu firmu. Návštevníci internetového obchodu nakúpia pomocou nákupného košíka, alebo cez objednávkový formulár. Neobmedzujeme Vás - vložíte si toľko produktov, koľko potrebujete.

Vyskúšajte si vytvoriť obchod v BiznisWeb.sk zadarmo! Kliknite na toto tlačítko a vytvorte si vlastný obchod:Kto si už cez BiznisWeb.sk internetový obchod vytvoril?


Na obrázkoch: Exfoto.sk, KvetyPreVas.sk, Gigasety.sk, Krby-tuma.sk, Maxbowling.cz a Codum.eu. Títo klienti využili doplnkovú službu - vytvorenie hornej časti (hlavičky) grafiky na mieru.

Tip: Chcete vidieť viac klientov čo zvládli vytvorenie web stránok úplne sami? Viac referencií BiznisWeb.sk nájdete tu.

Prečo internetový obchod od BiznisWeb.sk?

1. Jednoduchosť
Nemusíte nič sťahovať, alebo inštalovať. Zaregistrujete sa, vytvoríte web stránku a je to. Aktualizácia obsahu stránok prebieha vo veľmi jednoduchom prostredí.

2. Rýchlosť
Nemáte čas? S BiznisWebom si web stránky rýchlo vytvoríte a aj zaktualizujete. Vaše web stránky sa rýchlo zobrazia.


3.
Logika
Návštevníci sa vo web stránkach ľahko zorientujú a ľahko sa im používajú. Obchod máte možnosť logicky usporiadať, nevznikajú tak žiadne graficky „preplácané“ a neprehľadné web stránky na ktorých sa návštevníci nevedia zorientovať.

 
4. Možnosť mať internetový obchod aj na vlastnej doméne
Web stránku môžete mať aj na vlastnej doméne, napríklad www.nieco.sk. Vašu doménu presmerujeme na web vytvorený v BiznisWebe.

5. Pekná grafika
Presvedčte sa sami! Kliknite sem a vytvorte si vlastnú web stránku s peknou grafikou.

6. Rozumieme si s Firefoxom, Operou či Safari
Spravovať a prehliadať web stránky môžete aj v alternatívnych prehliadačoch ako Firefox, Opera a Safari.

7. Podpora pre vyhľadávače
BiznisWeb podporuje kľúčové pravidlá optimalizácie pre vyhľadávače. Vďaka tomu sa Vaše stránky môžu umiestniť na predné pozície vo výsledkoch vyhľadávania.Viac informácií na www.biznisweb.sk.

Neprehliadnite: