Hitparáda t-music, T-Mobile

Tlačový servis  /  08. 09. 2006, 00:00

Od zajtra, 9. septembra, bude televízia JOJ pravidelne každú sobotu o 10.00 vysielať novú hudobnú reláciu - hitparádu s názvom t-music.

Všetci fanúšikovia súčasnej populárnej hudby si v hitparáde t-music budú môcť vychutnať nielen horúce hudobné novinky a klipy, ale aj množstvo informácií z hudobného biznisu, reportáže z koncertov a rozhovory s hviezdami. Moderátorom novej hitparády a sprievodcom po svete hudby bude Michal Sabo, známy pod prezývkou Myscho.

Diváci si skladby nasadené v hitparáde t-music budú môcť jednoducho stiahnuť do svojich mobilov vo forme real tónov, polyfonických zvonení alebo volacích tónov. Okrem toho budú môcť prostredníctvom SMS správ hlasovať za svojich favoritov a spomedzi hlasujúcich divákov budú každý týždeň vyžrebovaní výhercovia vecných cien.

Informácie o hitparáde t-music vrátane súťažných skladieb nájdu diváci od soboty aj na www.t-music.joj.sk (wap.t-music.joj.sk) prípadne na www.t-mobile.sk v sekcii t-zones (wap.t-zones.sk) v časti "Hudba & obrázky a zvonenia".

Neprehliadnite: