T-Mobile prináša do Bratislavy ‘electronic beats‘ Live Special, na ktorom vystúpi legendárna skupina The Prodigy a svetoznámy DJ Carl Craig

Tlačový servis  /  08. 09. 2006, 00:00

T-Mobile International oznámil termíny a zoznam účinkujúcich pre nadchádzajúce festivaly ‘electronic beats’ vo Viedni a Prahe a tiež pre špeciálny večer ‘electronic beats’ Live Special, ktorý sa po prvýkrát uskutoční v Bratislave a vystúpi na ňom legenda svetovej hudobnej scény, britská skupina The Prodigy.

  •  The Prodigy a DJ Carl Craig vďaka T-Mobilu v Bratislave
  •  ‘electronic beats’ - 3 dni plné elektronickej hudby vo Viedni, Bratislave a Prahe
  •  Groove Armada Soundsystem, The Prodigy, Superdiscount, Mathew Johnson, Carl Craig a mnohí ďalší umelci

Po dvoch mimoriadne vydarených festivaloch ‘electronic beats’ v Kolíne a Budapešti v lete tohto roku, T-Mobile pokračuje v organizovaní ďalších podujatí, ktoré neobídu ani Bratislavu. Všetkých slovenských fanúšikov britskej skupiny The Prodigy určite poteší, že 27. októbra sa táto legenda elektronickej hudby v rámci špeciálneho večera ‘electronic beats’ Live Special naživo predstaví v bratislavskom PKO. Hviezdou večera bude aj svetoznámy DJ a producent Carl Craig. Vstupenky na bratislavský Live Special budú v predaji od 9. septembra. Cena jedného lístka v predpredaji bude iba 350 Sk, počas októbra 450 Sk a priamo na mieste koncertu 550 Sk.
Popri bratislavskom Live Special sa koncom októbra uskutočnia ďalšie dva festivaly zo série ‘electronic beats’ vo Viedni a Prahe. Hlavnou hviezdou večera vo Viedni bude 25. októbra Groove Armada Soundsystem, v Prahe ňou 28. októbra bude skupina The Prodigy.

Festivaly ‘electronic beats’ v sebe spájajú rôznorodú zmes skupín a DJ-jov s cieľom naživo priniesť jedinečný hudobný zážitok. Noc plná hudby vytvára atmosféru skutočnej party a trvá do skorých ranných hodín. ‘electronic beats’ je koncepcia vytvorená v T-Mobile ako spojenie hudby, životného štýlu a komunikácie. Kombináciou rôznych médií, živých vystúpení a kultúrnych podujatí spájajú festivaly ‘electronic beats’ rôzne spoločenstvá ľudí s podobným životným štýlom a názormi a umožňujú im stretnúť sa pri počúvaní hudby a zažiť niečo celkom nové.

Spoločnosť Sony Ericsson sa stala partnerom ‘electronic beats’ vo Viedni a Prahe, kde predstaví zaujímavé promotion telefónu W810i Walkman®. Tento model je najnovším v sérii Walkman® a umožňuje užívateľovi preniesť si zbierku svojich obľúbených CD do mobilu alebo sťahovať hudbu z internetu. Súčasťou telefónu je digitálny hudobný prehrávač, FM rádio a špeciálny softvér na ovládanie hudby, vďaka ktorému je aj počúvanie hudby mimo domova dokonalým zážitkom.

Účinkujúci na ‘electronic beats’ Live Special:


Bratislava – 27. október – PKO

The Prodigy
DJ Carl Craig
špeciálny hosť z domácej scény

Zakúpenie lístkov je možné prostredníctvom www.ticketportal.sk, www.eventim.sk a www.musiqlist.com.


Účinkujúci na festivaloch ‘electronic beats’:

Viedeň – 25. október – Halle E/MQ Viedeň

Groove Armada Soundsystem
MIA
Superdiscount
Deichkind
Mathew Johnson

Zakúpenie lístkov je možné prostredníctvom www.oeticket.com


Praha – 28. október – Národná galéria – Veletržní Palác

The Prodigy
Slam
Yonderboi
N.O.H.A.
DJ Carl Craig

Zakúpenie lístkov je možné prostredníctvom www.ticketpro.cz Bližšie informácie o festivaloch ‘electronic beats’ je možné nájsť na stránke www.electronicbeats.net.

Neprehliadnite: