Hej.sk predstavil špeciálne valentínske darčeky

Tlačový servis  /  03. 02. 2006, 18:34

Valentín sa blíží a Hej.sk pre svojich zákazníkov pripravil špeciálne valentínske darčeky. Sú nimi štýlový telefón Nokia 6111 Pink a digitálny fotoaparát Olympus Mju Mini Digital S Pink v romantickej ružovej farbe.

Nokia 6111 Pink okrem nádherného dizajnu ponúka aj množstvo ďalších služieb - ľahký a rýchly prístup k menu, aplikáciám, k prezeraniu internetových stránok, hudbe, obrázkom, videosekvenciám a ďalším funkciám. Displej s 262 144 farbami, megapixlový fotoaparát, 6x digitálny zoom a vstavaný blesk, Bluetooth, infraport, Pop-Port™ a USB sú samozrejmosťou.

Digitálny šperk Mju Mini je expozičný automat netradičného tvaru, ktorý ale neprekáža pohodlnému držaniu a ovládaniu. S Mju Mini môžete fotiť bez väčšieho nastavovania vďaka režimu point and shoot. Zachytí ostré snímky a akúkoľvek situáciu v kľude či v pohybe, pretože o kvalitu snímok sa stará objektív s dvojnásobným optickým priblížením a 5 megapixelový snímač. Rôzne situácie dokáže vystihnúť 14 prednastaviteľných motivových programomov.

Tieto darčeky v netradičnom farebnom prevedení nájdete na HEJ.sk  – Nokia 6111 za 11.246 Sk a Mju Mini len za 7.999 Sk.

Neprehliadnite: