Osobnosti.sk už registrujú 1410 profilov osobností!

Redakcia Inet.sk  /  03. 02. 2006, 18:29

Osobnosti.sk sa neustále rozširujú a od prvej verejnej prezentácie pribudlo niekoľko stovák nových profilov, ktoré sa neustále rozširujú. V predvolebnom období redakčný tím vytvoril projekt zaoberajúci sa voľbymi do Vúc na podstránke vuc.osobnosti.sk. V mesiaci volieb do Vúc sa návštevnosť portálu osobnosti.sk dostala na úroveň 27 029 unikátnych IP adries.

V súčasnosti autori Osobnosti.sk pripravuj[ aktuálny projekt s názvom oh.osobnosti.sk, ktorý zahŕňa kompletné profily všetkých športovcov, ktorí nás budú reprezentovať na olympijských a paralympijských hrách v Turíne 2006. Projekt vytvárajú v spolupráci so Slovenským paralympijským výborom a Slovenským olympijským výborom.

Podstránka poskytuje prehľadné životopisy, fotografie, rozhovory, výsledky športovcov a samozrejme aj štatistiky za minulé olympijské obdobia. Jej cieľom je poskytnúť informácie všetkým, ktorí majú záujem o športové dianie na olympiáde a paralympiáde, ale zároveň aj zviditeľnenie nových mladých talentov. Práve im bola daná šanca prejaviť sa na tak významnom podujatí ako sú olympijské hry a paralympijské hry.

Zdroj: List partnerom

Neprehliadnite: