CVOnline Slovakia začína s 1500 pracovnými ponukami

Tlačový servis  /  26. 10. 2005, 19:06

Londýnska CVO Group, vedúca spoločnosť na poli integrovaných personalistických riešení v Strednej a Východnej Európe ohlásila spustenie svojho online pracovného portálu CVOnline (www.cvo.sk) na Slovensku.

Toto je prvé samostatné miesto s informáciami o práci od CVO Group na Slovensku, kde je už spoločnosť nejaký čas prítomná ako poskytovateľ technológií jedného z vedúcich miestnych portálov. Táto spolupráca umožnila CVOnline Slovensko spustiť svoj projekt s viac ako 1000 pracovnými inzerátmi a 32 000 registrovanými záujemcami o prácu.

Na stránke si budú môcť uchádzači prezerať pracovné ponuky, zaregistrovať sa a dostávať upozornenia o pracovných ponukách, vložiť svoj životopis do databázy a porovnávať svoje platy s inými. Rovnako si budú môcť prečítať odborné články, ktoré im pomôžu napísať životopis, či vyťažiť maximum z pracovného pohovoru.

Zamestnávatelia budú môcť využívať tie isté vysoko kvalitné služby, ktoré sa už stali značkou CVOnline po celej Strednej a Východnej Európe. Okrem uverejňovania pracovných inzerátov si spoločnosti budú môcť prehľadávať online databázu životopisov a nastaviť si monitorovanie podľa želaných profilov. Bude im zaslané oznámenie, akonáhle sa do databázy pridá nový životopis, ktorý zodpovedá ich profilovým požiadavkám.

V oblasti ľudských zdrojov predstaví CVOnline Slovensku aj svoj produkt outsourcingu kandidátov za využitia technológií aj ľudskej práce - PreSelector Europe. Užívatelia tejto služby nebudú musieť tráviť čas tvorením a vkladaním pracovných inzerátov na internet, prehľadávaním databáz a vyhodnocovaním žiadostí, ktoré dostanú, keďže konzultanti CVOnline to urobia za nich. Personalisti sa budú môcť sústrediť na najdôležitejší aspekt svojej práce: dôkladný výber tých najlepších kandidátov z užšieho výberu.

Tanel Kookmaa, Country Manager CVO Group na Slovensku povedal: „Celý slovenský personalistický online trh bude ťažiť zo silnej účasti v tomto sektore. Záujemcovia o prácu budú mať väčší výber a toto znásobí ich šance na získanie vysnívanej práce. Malým, stredným a veľkým spoločnostiam, ktoré si hľadajú čo najlepších zamestnancov, bude môcť byť poskytnutá vysoko kvalitná a rentabilná služba, ktorá im umožní jednoducho si zostaviť konkurencieschopný personál.“

Neprehliadnite: