Dobitie hráčskeho konta Tiposu cez SMS správy od T-Mobilu

Tlačový servis  /  05. 10. 2005, 00:00

Spoločnosť T-Mobile Slovensko, a. s., v spolupráci s národnou lotériovou spoločnosťou Tipos, a. s., prináša od 3. októbra 2005 svojim zákazníkom možnosť dobiť hráčske konto prostredníctvom mobilného telefónu.

T-Mobile v spolupráci so spoločnosťou Tipos prináša od 3. októbra 2005 absolútnu novinku na poli on-line služieb. Zákazníci T-Mobilu môžu svoje hráčske kontá na tipovacom portáli spoločnosti Tipos pohodlne dobíjať prostredníctvom svojich mobilných telefónov.

Novú službu môže využiť zákazník s mesačným programom T-Mobilu, ktorý má na www.tipos.sk zriadené konto na tipovanie číselných lotérií a kurzových stávok on-line.

Dobíjanie hráčskeho konta prostredníctvom SMS správy je veľmi jednoduché. Zákazník odošle SMS správu s unikátnym kódom na skrátené telefónne číslo 300, a jeho konto bude následne navýšené o 300 Sk. Maximálny limit pre výšku takejto transakcie na jedno telefónne číslo je 3000 Sk mesačne. Každé dobitie konta je potvrdené spätnou SMS, ktorej cena je 60 Sk bez DPH. Zákazník uhradí všetky svoje finančné vklady vo faktúre spoločnosti T-Mobile spolu s ostatnými telekomunikačnými službami.

T-Mobile spustením novej služby urobil spomedzi stredoeurópskych mobilných operátorov jeden z prvých krokov k postupnému využívaniu mobilného telefónu aj ako platobného a identifikačného nástroja. Táto novinka sa tak popri službách založených predovšetkým na Internet Bankingu stala ďalšou alternatívou pre komerčný rozvoj slovenského on-line a mobilného biznisu.

Bližšie informácie je možné získať na www.tipos.sk

Zdroj: tlačová správa

Neprehliadnite: