SWAN je novým poskytovateľom komunikačných služieb pre Dexia banku

Tlačový servis  /  13. 09. 2005, 14:14

SWAN, a.s. v auguste odovzdal do používania virtuálnu privátnu sieť IP VPN, ktorá prepája 53 pobočiek s centrálou Dexia banky Slovensko a.s.

Základom VPN je vysokokapacitná chrbticová sieť SWAN vybudovaná na technologickej platforme IP MPLS, umožňujúca prenos rôznych typov aplikácií v rámci jednej siete. Všetky pobočky sú do VPN pripojené bezdrôtovými spojmi bod-bod, resp. FWA 26 GHz s prenosovými kapacitami od 256 kbit/s do 1024 kbit/s. Centrála spoločnosti je do VPN pripojená prostredníctvom dvoch nezávislých trás s celkovou kapacitou 2 x 34 Mbit/s.

Bezproblémovou zmenou prevádzkovateľa služieb, ako i úplnou zmenou technologickej platformy SWAN deklaruje vysokú kvalitu služieb a profesionálny prístup kvalifikovaného personálu spoločnosti. "Migrácia prebehla úspešne a bezproblémovo i napriek tomu, že išlo o náročný proces. Preverila pripravenosť spoločnosti SWAN, a.s. spĺňať aj tie najnáročnejšie požiadavky na prevádzkovanie siete k spokojnosti zákazníka“, uviedol Rastislav Vršanský, hlavný správca komunikačnej infraštruktúry Dexia banky Slovensko a.s.

Zdroj: tlačová správa

Neprehliadnite: