GoFUN spustil vysielanie internetových rádií

Tlačový servis  /  13. 09. 2005, 14:12

Slovanet spustil na stránkach svojho hudobno-zábavného portálu GoFUN rozhlasové vysielanie. Návštevníci portálu si môžu vybrať z troch rádií. Dve z nich každý mesiac obmieňajú svoj hudobný štýl, takže zákazníci Slovanetu si môžu vybrať z rozličných hudobných žánrov.

Hudobno-zábavný portál GoFUN spoločnosti Slovanetu už ponúka svojim návštevníkom okrem hudobných videoklipov a filmových ukážok aj internetové rádiá. Všetci návštevníci portálu môžu počúvať GoFUN Rádio, ktoré vysiela domáce aj zahraničné hity z posledných tridsiatich rokov. Ostatné dve rádiá, ktoré sú prístupné pre zákazníkov Slovanetu, sa každý mesiac obmieňajú.

„Už tento mesiac sme pre našich klientov spustili rádio HIP-HOP a rádio ROCK. V októbri sa môžu tešiť na československé hity alebo rádio BUENA VISTA, hrajúce tanečnú latinsko-americkú hudbu,“ vysvetľuje Roman Greguš, marketingový riaditeľ Slovanetu. „Do budúcnosti napríklad pripravujeme aj špecialitu v podobe čítaných príbehov dobrého vojaka Švejka,“ dodáva R. Greguš.

GoFUN v súčasnosti poskytuje stovky kvalitných hudobných videoklipov slovenských aj zahraničných interpretov, originálne ukážky z najnovších filmov a umožňuje počúvanie niekoľkých internetových rádií. Minimálne raz týždenne je dopĺňaný o novinky a Slovanet už teraz pripravuje jeho rozšírenie o ďalšie sekcie.

Zdroj: tlačová správa

Neprehliadnite: