E-MAIL S EUROTELOM KEDYKOĽVEK A KDEKOĽVEK

Tlačový servis  /  09. 12. 2004, 00:00

Spoločnosť EuroTel Bratislava, a.s. ponúka svojim zákazníkom môžnosť mať svoje e-maily stále so sebou, kedykoľvek a kdekoľvek – a to s populárnou službou MobilMail, ktorú už využívajú tisíce zákazníkov.

So službou MobilMail majú zákazníci svoje e-maily stále so sebou, a to priamo vo svojom mobilnom telefóne. Aktivovaním služby získajú emailovú schránku v tvare meno@e-zones.sk, na ktorú môžu pristupovať kedykoľvek a kdekoľvek. Túto službu si môžu zákazníci pohodlne aktivovať na www.e-zones.sk Ku svojim e-mailom sa dostanú dvomi spôsobmi – cez internet (www.e-zones.sk) alebo cez wap (wap.e-zones.sk) – priamo vo svojom telefóne. Okrem stáleho prístupu k e-mailom má MobilMail aj ďalšie výhody:

• upozornenie na nové e-maily SMS správou,
• ochrana proti vírusom a neželanej pošte,
• podpora protokolov POP3 a IMAP4 pre vzdialený prístup k pošte
• nadštandardná kapacita schránky až do 50MB.

Pre tých, ktorých nároky na mobilnú e-mailovú komunikáciu sú ešte vyššie, EuroTel pripravili rozšírenú službu MobilMail Extra. Extra balík služieb obsahuje oproti klasickému MobilMailu rozšírené možnosti SMS notifikácie a k dispozícii je až päťnásobne väčší mailbox s veľkosťou 50 MB.


Služba Mesačný poplatok
MobilMai 15,80 Sk*
MobilMail Extra 40,80 Sk*
*Ceny sú bez DPH

Pre využívanie tejto služby je potrebné mať mobilný telefón s e-mailovým klientom. Mobilný telefón musí byť pre využívanie služby MobilMail správne nastavený. EuroTel ponúka viacero možností ako si môžu zákazníci túto službu nastaviť sami. MobilMail a aj iné nehlasové služby (Obrazové správy MMS, WAP, či GPRS WAP) si môžu nastaviť jednoducho a bez zdĺhavého študovania manuálu, návštevy predajne EuroTelu, prípadne telefonátu na linku služieb zákazníkom. Stačí sa pripojiť na wap.e-zones.sk alebo na webstránku nastavenia.eurotel.sk a prostredníctvom konfiguračnej SMS správy si nastavenia poslať priamo do mobilného telefónu. Zasielanie konfiguračných SMS správ je jednoduché - stačí si v menu vybrať typ mobilného telefónu a službu, ktorej nastavenia potrebujú a EuroTel bezplatne zašle SMS s potrebnými nastaveniami. Po prijatí takejto správy ju stačí uložiť a v telefóne sa automaticky nastaví konfigurácia, ktorá je potrebná pre využívanie služby.

Pre nastavenie služieb prístupu na internet cez GPRS, ako je napríklad služba Data Nonstop, pripravil EuroTel pre zákazníkov bezplatný EuroTel Communication Centre. Tento softvér po nainštalovaní do osobného počítača komfortne nastaví pripojenie na internet pre širokú škálu podporovaných mobilných telefónov.

EuroTel tak opäť potvrdil, že je lídrom na poli nehlasových služieb, nielen ich kvalitou, ale aj starostlivosťou o zákazníka, kde sa snaží maximálne zjednodušiť aktiváciu, nastavovanie a využívanie týchto služieb.


Aktuálny zoznam podporovaných telefónov:

Nokia Siemens Sony Ericsson
Nokia 3220 Siemens CXT65 Sony Ericsson T310
Nokia 3650 Siemens M66 Sony Ericsson T230
Nokia 5140 Siemens S66 Sony Ericsson T610
Nokia 6220 Siemens SL66 Sony Ericsson T630
Nokia 6230 Siemens SX1 Sony Ericsson K700
Nokia 6600 Sony Ericsson P800
Nokia 6820 Sony Ericsson P900
Nokia 7610 Sony Ericsson P910i
Nokia 7650
*Zoznam je platný k 7.12. 2004 a bude sa postupne rozširovať

Neprehliadnite: