Eurotel vs. Orange - kto ponúkne štedrejšie Vianoce?

Matúš Serdula  /  20. 11. 2004, 00:00

AKTUALIZOVANÉ | Bezplatné volania aj pre súčasných zákazníkov
Po tom čo Orange predstavil svoju vianočnú akciu s bezplatnými volaniami a SMS vo vlastnej sieti počas jedného roka zadarmo, prichádza Eurotel so svojou odpoveďou. Pre starých aj nových zákazníkov ponúka vo vlastnej sieti taktiež bezplatné volania a SMS. O pár dní neskôr Orange dorovnáva, a ponuku rozširuje so spätnou platnosťou aj na jeho súčasných zákazníkov.

Orange opäť upravuje podmienky svojej vianočnej akcie. Odteraz ju môžu využívať aj súčasní zákazníci, ktorí sa rozhodnú podpísať dodatok o využívaní služieb a kúpia si nový akciový telefón. So spätnou platnosťou vianočnú akciu môžu využiť aj zákazníci, ktorí dodatok podpísali začiatkom novembra.

Vianočné akcie obidvoch operátorov sa riadia podmienkami fair use policy. Každý operátor má v týchto podmienkach definovaný maximálny  počet minút a SMS, ktorý by zákazníci nemali počas jedného mesiaca prekročiť. V prípade porušenia fair use policy bude zákazník na túto skutočnosť upozornený a operátor môže pristúpiť k tarifikácii nadlimitných hovorov a SMS podľa cenníka.

V nasledujúcej tabuľke je uvedený počet bezplatných minút a SMS, ktoré zákazník môže minúť mesačne počas prvých 12 fakturačných období podľa fair use policy.

                         Eurotel                    Orange
Počet minút          4000                         5000
Počet SMS            2000                        3000

Kto môže využiť vianočnú akciu mobilných operátorov?

Eurotel
- noví zákazníci, ktorí si aktivujú niektorý z mesačných programov VIAC
- súčasní zákazníci, ktorí sa rozhodnú opäť podpísať dodatok o využívaní služieb
- EASY zákazníci, ktorí sa rozhodnú prejsť na paušál

Orange
- noví zákazníci, ktorí si aktivujú mesačný program Paušál 50+SMS a vyšší
- súčasní zákazníci, ktorí sa rozhodnú opäť podpísať dodatok o využívaní služieb
- Prima zákazníci, ktorí sa rozhodnú prejsť na paušál

Vianočné akcie operátorov boli pripravované na poslednú chvíľu. Svedčí o tom aj neaktuálna reklama, ktorá propagovala staré podmienky vianočnej akcie aj napriek tomu, že operátori už ohlásili nové. Aj keď sa na vianočných akciách už asi iba ťažko niečo zmení, človek nikdy nevie. Ak ste čakali doteraz, určite sa vám to oplatilo. Vianočná akcia u Eurotelu platí do 31.12.2004, u firmy Orange platí do 24.12.2004.


Tlačová správa Eurotelu

Článok bol aktualizovaný 21. novembra 2004, 22:30.

Článok bol aktualizovaný 23. novembra 2004, 00:20.

Článok bol aktualizovaný 29. novembra 2004, 23:50.

Neprehliadnite: