Dvakrát 2 GB počas dvoch mesiacov so službou BDSL Speed 2x2

Platená reklama  /  18. 11. 2004, 00:00

Spoločnosť GTS Slovakia s.r.o. uvádza na trh novú cenovo výhodnú službu vysokorýchlostného pripojenia do internetu pod názvom BDSL Speed 2x2, určenú predovšetkým pre domácnosti a malých podnikateľov.

Služba BDSL Speed 2x2 ponúka pripojenie do internetu bez obmedzenia rýchlosti (t.j. maximálna rýchlosť prenosu závisí iba o rýchlosti užívateľovho prístupu ST DSL), pričom užívateľ môže počas dvojmesačného obdobia preniesť až 4 GB údajov v rámci základného poplatku plateného v dvojmesačných cykloch po 888 Sk (cena uvedená bez DPH).

Predplatený objem 4 GB na dva mesiace bol navrhnutý v súlade s typickými požiadavkami zákazníkov DSL služieb v tejto kategórii tak, aby cena za prenesený objem údajov bola nižšia, ako u iných služieb pre klientov s menej intenzívnym používaním internetu. Platnosť limitu dva mesiace umožňuje užívateľovi využiť predplatený objem dát ľubovoľne v rámci rozšíreného obdobia. Aj poplatok za objem údajov nad limit je iba 33 halierov za MB (cena uvedená bez DPH), čo je menej, ako u konkurenčných produktov tejto kategórie.

Pre zákazníkov novej služby pripravila spoločnosť GTS Slovakia s.r.o. aj zaujímavé akcie: 
- Užívateľom, ktorí službu začnú používať už počas novembra nebude účtovaný poplatok za tento mesiac. 
- V rámci akcie bude zároveň užívateľovi ako súčasť služby bez ďalšieho poplatku zapožičaný ADSL modem D-com USB (táto ponuka platí do vyčerpania zásob).

Kvalitu služieb GTS bez ďalších obmedzení zaručuje vysokorýchlostná medzinárodná optická sieť GTS Central Europe s pripojením v medzinárodných centrách internetovej prevádzky SIX Bratislava, NIX Praha, VIX Viedeň, DE-CIX Frankfurt a LINX Londýn.

Záujemcovia nájdu potrebné informácie o službách BDSL na WWW stránke http://www.bdsl.sk/, o ďalšie informácie môžu požiadať prostredníctvom adresy elektronickej pošty info@bdsl.sk alebo na linke zákazníckeho centra GTS 02/57781666.

Neprehliadnite: