UPC uvádza "chello light"

Redakcia Inet.sk  /  02. 11. 2004, 00:00

Najnovšia služba Chello ponúka nonstop prístup na internet s rýchlosťou 512 Kbps za 943,- Sk bez DPH. Okrem nonstop prístupu na internet je samozrejmosťou aj bezplatný antivírusový a antispamový systém a 24-hodinový klientský servis.

Chello light je časovo neobmedzená služba vysoko-rýchlostného internetu, ktorá umožňuje prijímanie dát rýchlosťou až do 512 Kbps a odosielanie dát rýchlosťou do 128 Kbps. Cena mesačného paušálu chello light je 943,- Sk bez DPH (1099,- Sk s DPH). Služba chello light je určená najmä bytovým zákazníkom, ktorí preferujú výhody rýchleho a spoľahlivého internetu po kábli s cenovo dostupným nonstop pripojením na internet za jeden mesačný paušál.

Kto si objedná chello light do konca tohto roku získa taktiež výhodu inštalácie za 1,- Sk a neskladá žiadny depozit za modem. Služba chello je dnes dostupná takmer v celej Bratislave a podľa výsledkov prieskumu GfK Koloseum agentúry GfK Slovakia z augusta tohto roku je chello považované za druhú najlepšiu značku v kategórii poskytovateľov internetu na Slovensku. Záujemcovia o službu chello si v súčasnosti môžu vybrať spomedzi piatich produktov: chello easy, chello classic, chello plus, chello professional a odteraz aj chello light.

zdroj: tlačová správa UPC

Neprehliadnite: