chello classic – zrýchlenie na 1024 Kbit/s

tlačová správa  /  31. 08. 2004, 00:00

Spoločnosť UPC Slovensko, ktorá poskytuje širokopásmovú internetovú službu chello, dvojnásobne zvýšila rýchlosť prijímania dát a to na úroveň do 1024 Kbit/s bez zmeny ceny pre používateľov služby chello classic.

UPC Slovensko len nedávno zvýšila aj rýchlosť služby chello plus a to na neuveriteľných 2048 Kbit/s (downstream) a 256 Kbit/s (upstream). “Služba chello tak potvrdzuje, že je hnacím motorom internetizácie na Slovensku – tak z hľadiska rýchlosti, ako i z hľadiska ceny,” uviedol generálny riaditeľ UPC Slovensko Martin Maťašeje.

chello classic je služba širokopásmového internetu po kábli, ktorá umožňuje časovo neobmedzený prístup k internetu za fixný mesačný paušál 1699,- Sk. chello classic zlepšuje zážitok z používania internetu. Prístup k informáciám a zábave, sťahovanie grafických či hudobných súborov – všetko je k dispozícii okamžite 24 hodín denne. Služba chello classic je niekoľko krát rýchlejšia a kvalitnejšia ako dial-up pripojenie či ISDN. V porovnaní s ADSL prístupom na internet má výhodu, že používateľ platí iba jeden účet a neplatí za objemy prenesených dát nad stanovenú kapacitu. Neobsadzuje telefónnu linku, nevyžaduje si prechod na drahší telefónny paušál a umožňuje paralelné sledovanie káblovej televízie.

Internetová služba chello je od minulého týždňa sprístupnená už takmer v celej Bratislave. Ide o celkom 20 lokalít mestských častí hlavnéh mesta: Staré Mesto, Petržalka, Nové Mesto, Dúbravka, Lamač, Rača, Dlhé Diely, Kramáre, Krasňany, Štrkovec, Ostredky, Trávniky, Vajnory, Jarovce, Čunovo, Podunajské Biskupice, Vrakuňa, Karlova Ves, Prievoz a Pošeň.

Záujemcovia o služby chello sa môžu dozvedieť viac informácií na UPC Infolinke 02/594 22 333 (nonstop linka), prípadne na www.upc.sk alebo na www.chello.sk.

Zdroj : Tlačová správa, Bratislava, 24.8.2004

Neprehliadnite: