Paušálny dial-up až v septembri

Matúš Serdula  /  14. 07. 2004, 00:00

Ako dnes pre INET.sk uviedla Alena Buchláková z odboru externej komunikácie ST, službu Rodinný internet budú môcť od augusta využívať iba majitelia novej telefónnej linky. Všetci, ktorí už pevnú telefónnu linku vlastnia, budú môcť službu "Rodinný internet" využívať najskôr v septembri.

INET.sk:
Od akého dátumu bude možné využívať "Rodinný internet"?

Slovak Telecom:
Služba Rodinný internet bude aktívna v našich administratívnych systémoch až od 1. augusta 2004. To znamená, že pracovník Call centra vie zaznamenať objednávku zákazníka až od 1. augusta 2004. Pred týmto dátumom naše systémy uvedený produkt "nepoznajú" a tak nevedia zachytiť ani objednávku (ktorá sa následne automaticky prenáša z administratívneho do účtovného systému).

Z dôvodu jednoznačnosti účtovania sú naše účtovacie systémy nastavené tak, že umožňujú premenu programu zákazníka len na prelome fakturačného obdobia (čo je koniec mesiaca).

Program Rodinný internet bude uplatnený pre zákazníkov až od 1. septembra (ak si ho objednajú v priebehu augusta).

Možnosť využívať výhody Rodinného internetu už v priebehu augusta budú mať tí zákazníci, ktorí zároveň žiadajú o zriadenie telefónnej linky (program Rodinný internet im bude aktivovaný vo chvíli zriadenia telefónnej linky). Ak zákazník požiada o zriadenie linky + aktiváciu Rodinného internetu po 1. auguste, bude môcť využívať Rodinný internet od momentu zriadenia linky.

Súvisiace články:

ST ponúkne internet za paušál na analógovej linke

V auguste sa zmenia ceny za dial-up

Slovanet: Nové ceny ST spôsobia nekvalitný internet

Neprehliadnite: