Microsoft ocenil web Slovak Telecomu

Tlačový servis  /  07. 07. 2004, 00:00

Spoločnosť Microsoft vyhlásila víťazov šiesteho ročníka súťaže Microsoft Industry Awards v Českej a Slovenskej republike za rok 2004. Ocenenie „Najlepšie riešenie pre telekomunikácie“ získala spoločnosť Millennium 000 za internetový portál http://www.telecom.sk spoločnosti Slovak Telecom.

Ocenenie Microsoft Industry Awards sa každoročne udeľuje partnerom spoločnosti Microsoft, ktorí vyvíjajú riešenia a aplikácie na platforme Microsoft a využívajú nové technológie v riešeniach pre zákazníkov. V tomto roku sa súťaže zúčastnilo 33 spoločností, ktoré prezentovali 41 riešení. Hodnotiacim kritériom pri výbere jednotlivých riešení bol podľa predstaviteľov Microsoftu predovšetkým rozsah projektu a jeho prínos pre zákazníka.
„Ocenenie našich partnerov z Millennia nás veľmi teší. Je dôkazom toho, že sme si na spoluprácu vybrali tých najlepších z najlepších. Veríme, že kvality nášho externého webu ocenia predovšetkým tí, pre ktorých chceme prinášať tie najlepšie riešenia - naši zákazníci“, uviedol Pavol Bojňanský, vedúci odboru marketingovej komunikácie spoločnosti Slovak Telecom.

Spoločnosť Millennium 000 získala ocenenie od Microsoftu aj v minulom roku za projekt Verejný informačný portál.

Víťazi jednotlivých kategórií získali účasť na celosvetovom stretnutí partnerov Microsoft Worldwide Partner Conference 2004, ktoré sa uskutoční 11.-13. júla 2004 v Toronte.

Všetky víťazné riešenia budú postupne – v podobe prípadových štúdií – prezentované na webovej stránke spoločnosti Microsoft. Viac informácií je možné nájsť na http://www.microsoft.com/cze/industry/awards, http://www.microsoft.com/cze/partner/.

Zdroj: tlačová správa

Neprehliadnite: