Internet chello sprístupnený aj v Prievoze!

Tlačový servis  /  02. 06. 2004, 19:20

Širokopásmová internetová služba chello, ktorej poskytovateľom je UPC Slovensko, je oddnes sprístupnená aj v bratislavskom Prievoze. Rýchly internet chello je v súčasnosti dostupný v celkom 17 mestských častiach a lokalitách hlavného mesta. Popri Prievozu je taktiež v Starom Meste, Petržalke, Lamači, Rači, na Dlhých Dieloch, Kramároch, Krasňanoch, na Štrkovci, Ostredkoch, Trávnikoch, vo Vajnoroch, Jarovciach, Čunove, Podunajských Biskupiciach, Vrakuni, Karlovej Vsi a v Pošni.

Rýchly internet po kábli teraz už za 33,- Sk denne, pri inštalácii za 1,- Sk a nulovom depozite za modem

Od 1. júna je služba chello navyše dostupná za mimoriadne výhodných podmienok. Kto si objedná službu chello classic v období od 1. júna do 31. augusta tohto roku, dostane 30 percentnú zľavu na 6 mesiacov pri inštalácii za 1,- Sk a nulovom depozite za modem. To znamená, že s vysokorýchlostným internetom chello bude online už za 33,- Sk za jeden deň!

V súčasnosti je chello poskytované v dvoch variantoch: chello classic a chello plus. Rýchlosť prijímania dát pri chello classic je 512 Kbit/s a rýchlosť odosielania dát 128 Kbit/s. Používatelia chello classic za časovo neobmedzený prístup na internet platia iba jeden fixný mesačný paušál 1699,- Sk bez ohľadu na čas strávený na internete. Rýchlosť prijímania dát pri chello plus predstavuje až 768 Kbit/s a rýchlosť odosielania dát je 256 Kbit/s. Táto služba umožňuje pripojenie až 3 osobných počítačov k vysokorýchlostnému internetu za fixný mesačný paušál 2399,- Sk bez ohľadu na čas strávený na internete.

Zdroj: tlačová správa

Neprehliadnite: