Internet chello sprístupnený aj v Karlovej vsi!

Tlačový servis  /  11. 05. 2004, 00:00

Rýchly internet po kábli je už dostupný v 17 bratislavských mestských častiach a lokalitách. Okrem v Karlovej Vsi a Pošni aj v Starom Meste, Petržalke, Lamači, Rači, na Dlhých Dieloch, Kramároch, Krasňanoch, na Štrkovci, Ostredkoch, Trávnikoch, vo Vajnoroch, Jarovciach, Čunove, Podunajských Biskupiciach a Vrakuni.

Bratislava, 11. mája 2004 – Širokopásmová internetová služba chello, ktorej poskytovateľom je UPC Slovensko, je už sprístupnená aj v bratislavskej Karlovej Vsi a ružinovskej časti Pošeň. Od tohto týždňa je tak rýchly internet chello dostupný v celkom 17 mestských častiach a lokalitách hlavného mesta! Okrem v Karlovej Vsi a Pošni aj v Starom Meste, Petržalke, Lamači, Rači, na Dlhých Dieloch, Kramároch, Krasňanoch, na Štrkovci, Ostredkoch, Trávnikoch, vo Vajnoroch, Jarovciach, Čunove, Podunajských Biskupiciach a Vrakuni.

V súčasnosti je chello poskytované v dvoch variantoch: chello classic a chello plus. Rýchlosť prijímania dát pri chello classic je 512 Kbit/s a rýchlosť odosielania dát 128 Kbit/s. Používatelia chello classic za časovo neobmedzený prístup na internet platia iba jeden fixný mesačný paušál 1699,- Sk bez ohľadu na čas strávený na internete. Rýchlosť prijímania dát pri chello plus predstavuje až 768 Kbit/s a rýchlosť odosielania dát je 256 Kbit/s. Táto služba umožňuje pripojenie až 3 osobných počítačov k vysokorýchlostnému internetu za fixný mesačný paušál 2399,- Sk bez ohľadu na čas strávený na internete.

Záujemcovia o služby chello sa môžu dozvedieť viac informácií na UPC Infolinke 02/594 22 333 (nonstop linka), prípadne na www.upc.sk alebo na www.chello.sk.

Zdroj: tlačová správa

Neprehliadnite: