E-mailová schránka s veľkosťou 1 GB od Seznamu

Matúš Serdula  /  10. 05. 2004, 00:00

Po tom čo Google vyhlásil, že jeho nová služba Gmail poskytne priestor pre emaily až 1 GB, prichádza s niečím podobným aj český Seznam. 6. mája ohlásil, že pripravuje zvýšenie kapacity emailových schránok.

Seznam.cz pripravuje zväčšenie kapacity emailových schránok. Antivírová ochrana a súkromie zostanú zachované.

Testovacia verzia služby bude k dispozícii do konca tohto roka. Ivo Lukačovič, zakladateľ portálu Seznam.cz uviedol: "Služba poskytující možnost zvětšení e-mailové schránky na velikost 1 GB by měla být zdarma. Bude sice obsahovat reklamu, ale uživatelům, kteří se připojí k internetu přes Seznam.cz se reklama zobrazovat nebude. Navíc budeme uživatelům zaručovat anonymitu."

Pre Seznam.cz  je samozrejmosťou, že užívatelia ich emailových služieb budú aj pri zväčšení kapacity schránky naďalej využívať antivírovú ochranu a ochranu proti nevyžiadanej pošte (Spam).

Freemail spoločnosti Seznam.cz je v súčasnosti najpopulárnejšia emailová služba v Českej republike. Podľa údajov iAuditu ho v marci 2004 používalo takmer 1 400 000 ľudí (unikátnych návštevníkov). Podiel email.seznam.cz na celkovom počte internetovej populácie tak činí 33 %.

Neprehliadnite: