ADSL už aj od Eurotelu a nový flatrate produkt Eurowebu

Matúš Serdula  /  05. 05. 2004, 00:00

Eurotel prichádza s dvoma ADSL službami - e-DSL Flat a e-DSL Biznis. Obidve ponúkajú flatrate pripojenie na internet a Eurotel pri nich dokonca garantuje maximálny agregačný pomer. Pri e-DSL Flat je to 1:50 a pri e-DSL Flat Biznis 1:8. V ponuke sú aj dotované modemy a smerovače už od 1 Sk. Nový flatrate produkt určený pre firmy predstavil aj Euroweb.

EuroTel prináša dve nové služby vysokorýchlostného prístupu na internet cez pevnú linku prostredníctvom technológie ADSL pod názvom e-DSL Flat a e-DSL Biznis. EuroTel je operátorom s najširšou ponukou možností pripojenia do internetu. E-DSL Flat a e-DSL Flat Biznis predstavujú neobmedzený prístup do siete internet s rýchlosťou až do 512/128 kbps.

Služby e-DSL sú poskytované bez dátového a časového obmedzenia - flatrate. EuroTel zmluvne garantuje maximálny agregačný pomer (zdieľanie šírky prenosového pásma v sieti viacerými užívateľmi), ktorý zaručuje v každom okamihu dohodnutú rýchlosť pripojenia do Internetu cez sieť EuroTel. Pri e-DSL Flat je agregačný pomer 1:50 a pri e-DSL Flat Biznis až 1:8. 

E-DSL Flat si zákazníci môžu kúpiť za cenu 980 Sk mesačne bez DPH. Pre firemných zákazníkov je určená služba e-DSL Flat Biznis so statickou IP adresou za cenu 3.900 Sk mesačne bez DPH, kde rýchlosť v sieti EuroTelu nikdy neklesne pod 64 kbps.

Eurotel ponúka aj dotované modemy a smerovače (na pripojenie viacerých počítačov). Akcia trvá do 31. júla 2004.

D-com - ADSL USB modem Modem
1,- Sk

D-com - ADSL router plus Smerovač
490,- Sk

ZyXEL - Prestige 650H-37 Smerovač
990,- Sk

Ceny sú bez DPH pri podpísaní Dodatku “e-DSL” k Zmluve o využívaní služieb Internet Dial.

Ponuka pre firmy od Eurowebu

Nový flatrate produkt určený pre firmy predstavil aj Euroweb. Za cenu 1390 Sk mesačne s nulovým zriaďovacím poplatkom a modemom za 1 Sk máte k dispozícii pripojenie s rýchlosťou 512/128 kbps.

Zdroj: tlačová správa Eurotel, tlačová správa Euroweb

Súvisiace články:

S novou ADSL ponukou prichádza aj Slovanet

Nextra vychádza vraj s najlepšími cenami za ADSL

Vysokorýchlostný internet cenovo bližší bytovým zákazníkom

Ako je to pri ADSL s agregáciou? II.

Neprehliadnite: