chello je už dostupné aj vo Vrakuni a P. Biskupiciach

Tlačový servis  /  29. 04. 2004, 14:45

UPC Slovensko úspešne napĺňa svoj plán sprístupniť širokopásmovú internetovú službu "chello" do konca tohto roka v takmer celej Bratislave. Od tohto týždňa je chello dostupné už aj v prvých lokalitách mestskej časti Podunajské Biskupice a Vrakune – časť Dolné Hony. Služba chello je tak už dostupná v 15 mestských častiach.

Rýchly internet po kábli je už dostupný v 15 bratislavských mestských častiach a lokalitách

Bratislava, 29. apríla 2004 – UPC Slovensko úspešne napĺňa svoj plán sprístupniť širokopásmovú internetovú službu "chello" do konca tohto roka v takmer celej Bratislave. Od tohto týždňa je chello dostupné už aj v prvých lokalitách mestskej časti Podunajské Biskupice a Vrakune – časť Dolné Hony. Služba chello je tak už dostupná v 15 mestských častiach a lokalitách hlavného mesta – v Starom Meste, Petržalke, Lamači, Rači, na Dlhých Dieloch, Kramároch, Krasňanoch, na Štrkovci, Ostredkoch, Trávnikoch, vo Vajnoroch, Jarovciach, Čunove, P. Biskupiciach a Vrakuni.

V súčasnosti je chello poskytované v dvoch variantoch: chello classic a chello plus. Rýchlosť prijímania dát pri chello classic je 512 Kbit/s a rýchlosť odosielania dát 128 Kbit/s. Používatelia chello classic za časovo neobmedzený prístup na internet platia iba jeden fixný mesačný paušál 1699,- Sk bez ohľadu na čas strávený na internete. Rýchlosť prijímania dát pri chello plus predstavuje až 768 Kbit/s a rýchlosť odosielania dát je 256 Kbit/s. Táto služba umožňuje pripojenie až 3 osobných počítačov k vysokorýchlostnému internetu za fixný mesačný paušál 2399,- Sk bez ohľadu na čas strávený na internete.

Záujemcovia o služby chello sa môžu dozvedieť viac informácií na UPC Infolinke 02/594 22 333 (nonstop linka), prípadne na www.upc.sk alebo na www.chello.sk.

O službe chello
chello classic a chello plus sú širokopásmové internetové služby, za ktoré používateľ platí iba jeden fixný mesačný paušál bez ohľadu na čas strávený na internete. Sú niekoľkokrát rýchlejšie a kvalitnejšie ako dial-up pripojenie, či ISDN. V porovnaní s ADSL prístupom na internet majú tú výhodu, že používateľ platí iba jeden účet a neplatí za objemy prenesených dát nad stanovenú kapacitu. Medzi ďalšie výhody služieb chello patrí, že si nevyžadujú prechod na drahší telefónny paušál, neobsadzuje existujúcu telefónnu linku a umožňuje paralelné sledovanie káblovej TV.

chello broadband
chello je vedúcim európskym poskytovateľom širokopásmového internetového pripojenia s viac ako 750 000 zákazníkmi v desiatich európskych krajinách: Holandsku, Rakúsku, Švédsku, Nórsku, Francúzsku, Belgicku, Poľsku, Maďarskum Českej republike a na Slovensku. Služba chello poskytuje stále širokopásmové internetové pripojenie za pevnú cenu bez telefónnych nákladov a rýchly a jednoduchý prístup do rozsiahleho sveta zábavy a informácií. Okrem toho, portály chello uvádzajú v miestnych jazykoch lokálne, národné aj medzinárodné obsahy širokopásmových pripojení. chello broadband je dcérskou spoločnosťou UnitedGlobalCom, Inc. (UGC) a súčasťou jej divízie chellomedia.

Neprehliadnite: