Slovenské internetové prezentácie sa vytvárajú v zastaralých technológiách

Platená reklama  /  21. 04. 2004, 00:00

Na Slovensku nie sú známe zásady ako použiteľnosť, prístupnosť, či optimalizácia pre vyhľadávače. Na rozmiestnenie objektov na stránke sa nesprávne používajú tabuľky, ktoré sú ale vhodné iba na vyobrazenie športových výsledkov. Pokiaľ slovenské webdizajnérske spoločnosti nezačnú spomínané zásady dodržiavať, môže to byť v krátkom čase ich koniec.

Internetové prezentácie vyvíjané pomocou nových webových technológií vytvára spoločnosť IRIS software. Drží tak krok so zahraničnými spoločnosťami, ktoré môžu po vstupe do Európskej únie vo vyššej miere konkurovať domácim tvorcom web stránok. Samotná Európska únia a aj USA vyžadujú, aby internetové prezentácie boli prístupné aj pre zdravotne postihnutých.

Výhody beztabuľkových technológií sprístupňujú web stránky oveľa väčšiemu množstvu návštevníkov. Pozornosť návštevníkom sa orientuje na podstatné informácie uverejnené na stránkach. Prezentácia sa stáva pre firmy aj niekoľkonásobne efektívnejšia, pretože viac motivuje návštevníkov k využitiu ponúk, ktoré sa na web stránkach nachádzajú. Moderné web stránky majú aj dlhšiu životnosť a šetria ich majiteľom peniaze, keďže klienti nebudú musieť svoju prezentáciu tak skoro meniť a už ich neprekvapí zmena webovej technológie.

Zabezpečte si modernú internetovú prezentáciu, kontaktujte pracovníkov spoločnosti IRIS software.

IRIS software vytvára profesionálne riešenia pre internet. Spoločnosť vyvíja známy publikačný systém Verbal, ktorý umožňuje komfortnú správu webových prezentácií. Medzi produkty IRIS software  patrí aj vlastné riešenie elektronického obchodu, tvorba webových dizajnov, služby on-line marketingu, optimalizácie stránok pre vyhľadávače a čítacie zariadenia, či školenia a webhosting.

Neprehliadnite: