ProCA Slovakia podporuje Majstrovstvá SR v hraní počítačových hier

Tlačový servis  /  20. 04. 2004, 09:23

Spoločnosť ProCA Slovakia s.r.o. sa rozhodla podporiť v spolupráci so spoločnosťou Intel akciu Cofax Games Party – Majstrovstvá Slovenskej Republiky v hraní počítačových hier dodávkou 45 ks počítačov. 3 hráčske servery a 42 hráčskych počítačov umožní viac ako stovke zanietených hráčov bojovať o titul Majstra Slovenskej Republiky.

Trnava , 19. apríl 2004. Spoločnosť ProCA Slovakia s.r.o. sa rozhodla podporiť v spolupráci so spoločnosťou Intel akciu Cofax Games Party – Majstrovstvá Slovenskej Republiky v hraní počítačových hier dodávkou 45 ks počítačov. 3 hráčske servery a 42 hráčskych počítačov umožní viac ako stovke zanietených hráčov bojovať o titul Majstra Slovenskej Republiky. Všetky počítače sú osadené výkonnými procesormi Intel Pentium 4 podporujúcimi technológiu Hyper-Threading. Týmto krokom spoločnosť ProCA Slovakia s.r.o. zahájila dlhodobú spoluprácu so spoločnosťou United Gaming a.s., ktorá túto akciu organizuje. Spolupráca sa bude týkať najmä dodávok výpočtovej techniky pre jednotlivé turnaje, ako aj podporu hráčov na jednotlivých akciách spojených s hraním počítačových hier.

O spoločnosti ProCA:
Spoločnosť ProCA Slovakia s.r.o. patrí medzi najvýznamnejšie firmy na slovenskom IT trhu. Je súčasťou holdingu AAC a.s., jedného z najväčších dodávateľov IT v SR. Medzi hlavné činnosti patrí veľkoobchod s komponentmi, príslušenstvom a softvérom pre výpočtovú a informačnú techniku, výroba a distribúcia počítačov BRAVE, ktoré sú druhou najpredávanejšou slovenskou značkou na domácom trhu, výroba a predaj notebookov BRAVE a distribúcia spotrebnej elektroniky Maxton. Všetky produkty ponúkané spoločnosťou ProCA Slovakia nájdete na: www.proca.sk, www.brave.sk a www.maxton.sk.

O spoločnosti Intel:
Spoločnosť Intel je najväčším svetovým výrobcom mikroprocesorov, a zároveň je popredným výrobcom počítačových, sieťových a komunikačných produktov. Podrobné informácie o spoločnosti Intel sú k dispozícii na www.intel.com/pressroom alebo www.intel.com/cz/pressroom.

Neprehliadnite: