Intel pripravuje zákazníkov v oblasti EMEA na nový rast

Tlačový servis  /  20. 04. 2004, 00:00

Konferencií Intel Channel sa zúčastní 10 000 partnerov z vyspelých ako aj rozvíjajúcich sa trhov v oblasti EMEA. Spoločnosť Intel oznamuje, že jarná séria konferencii Intel Channel prebehne v oblasti EMEA od apríla do júna 2004. Konferencie Intel Channel prinášajú školenia, diskusné fóra a predvádzania produktov tretích strán, ktoré členov programu Intel Channel pripravujú na očakávaný dynamický rozvoj technologického priemyslu.

INTEL PRIPRAVUJE ZÁKAZNÍKOV A SYSTÉMOVÝCH INTEGRÁTOROV V OBLASTI EMEA NA NOVÝ RAST

Konferencií Intel Channel sa zúčastní 10 000 partnerov z vyspelých ako aj rozvíjajúcich sa trhov v oblasti EMEA

Praha, 19. apríl – Spoločnosť Intel oznamuje, že jarná séria konferencii Intel Channel prebehne v oblasti EMEA od apríla do júna 2004. Konferencie Intel Channel prinášajú školenia, diskusné fóra a predvádzania produktov tretích strán, ktoré členov programu Intel Channel pripravujú na očakávaný dynamický rozvoj technologického priemyslu. Celkom 160 stretnutí obslúži podľa odhadov viac než 10 000 partnerov. Tento rok sa partnerský program rýchlym spôsobom rozrastá predovšetkým na rozvíjajúcich sa trhoch a objem predajov realizovaných prostredníctvom partnerov stále rastie. Na Slovensku konferencia prebehne 13. mája v Košiciach v hoteli Slovan a 18. mája v Bratislave, v hoteli Holiday Inn. V Českej republike konferencia prebehne dňa 11. mája v Prahe v hoteli Top Hotel a potom 25. mája v Brne v hoteli Holiday Inn.

„Je pre nás veľkým potešením, že IT priemysel je opäť v kurze, či už z hľadiska množstva nových technologicky zdokonalených produktov, ako aj obchodných príležitostí,” komentuje situáciu Maurits Tichelman, riaditeľ predaja a distribúcie Reseller Channel Operations, spoločnosti Intel EMEA. „Členovia programu Intel Chanel hrajú v zotrvávajúcom úspechu spoločnosti Intel kľúčovú rolu, chceme preto všetkých našich zákazníkov vybaviť najnovšími informáciami a strategickými nástrojmi, aby mohli nové obdobie rastu naplno využiť.“

Tohtoročné konferencie budú zamerané na rýchlo sa rozvíjajúce trhové segmenty Intel Premier Providerov a Intel Product Integrátorov a na spôsoby, ako môžu nové produkty, školenia a marketingové programy spoločnosti Intel predajcom a systémovým integrátorom pomôcť tieto príležitosti naplno využiť.

Členovia programov Intel Channel získajú dôležité poznatky o významných zmenách v ekonomickom prostredí, vznikajúcich potrebách zákazníkov, o nových modeloch použitia rozvíjajúcich sa technológii. Návštevníci konferencií budú mať k dispozícii semináre pokrývajúce všetky kľúčové oblasti produktov Intel, vrátane nových technológii pre stolné počítače, oblasť bezdrôtových sietí a nových mobilných platforiem pre flexibilné firmy ako aj predaj a zavádzanie nových serverových technológii pripravovaných na rok 2004.

Ďalšie informácie o konferenciách Intel Channel sú k dispozícii na: www.intel.com/events/iccemea.

O programoch Intel Channel
Partnerské programy Intel Channel pomáhajú predajcom a systémovým integrátorom integrovať, predávať a zabezpečovať služby pre produkty spoločnosti Intel. Členovia majú k dispozícii rozsiahlu podporu, vrátane technickej podpory, predvádzacích produktov, školení, spoločných marketingových fondov, finančných rabatov a interaktívnych marketingových nástrojov. V súčasnej dobe registruje spoločnosť Intel po celom svete viac než 125 000 členov partnerských programov.

Program Intel Premier Provider
Intel Premier Provider je najvyšší stupeň partnerského programu Intel Channel. Členovia programu Intel Premier Provider majú bližšiu väzbu na spoločnosť Intel a väčšiu viditeľnosť na vysoko konkurenčnom trhu.

Program Intel Product Integrátor
Program Intel Product Integrátor zabezpečuje členom partnerských programov kľúčové komponenty potrebné pre výrobu kvalitných klientských systémov a serverov založených na platforme architektúry Intel. Cieľom programu je poskytnúť Intel Product Integrátorom produkty, informácie, školenia a podporu, aby mohli aj naďalej vyrábať kvalitné systémy s najnovšími technológiami Intel.

Spoločnosť Intel je najväčším svetovým výrobcom mikroprocesorov, a zároveň je popredným výrobcom počítačových, sieťových a komunikačných produktov. Podrobné informácie o spoločnosti Intel sú k dispozícii na www.intel.com/pressroom alebo www.intel.com/cz/pressroom.

Neprehliadnite: