Titul The Best HP Partner 2003 získal Datalan

Tlačový servis  /  16. 04. 2004, 00:00

Spoločnosť Datalan, a. s., získala titul The Best HP Partner 2003. V oblasti partnerskej spolupráce s Hewlett-Packard Slovakia sa tak môže chváliť kontinuálnym úspechom.

Vo februári t. r. sa na Maledivách konalo tradičné partnerské stretnutie, na ktorom Ján Bőjtős, Channel Manager HP, opätovne vyzdvihol spoluprácu s Datalanom, ktorý zvíťazil vo všetkých troch hodnotených kategóriách: Enterprise Products & Solutions, Imaging & Printing Products a Personal Systems, čím si zároveň vybojoval titul The Best HP Partner 2003. Obhájil tak svoje pozície z roku 2002, v ktorom sa rovnako umiestnil najvyššie vo všetkých hodnotených kategóriách. V uplynulých dňoch Datalan prevzal diplomy k týmto oceneniam z rúk Jána Bőjtősa.

„Spoločnosť Datalan, a.s. sa na trhu IT profiluje ako konzultant a integrátor, teda ako firma nezávislá na konkrétnych značkách a technológiách. Budujeme veľmi silné partnerské vzťahy s mnohými dodávateľmi a teší nás zisk ocenení ako je The Best HP Partner 2003, čo svedčí o korektnosti a stabilite našej spoločnosti. Taký partner je potom zaujímavý aj pre firmy zvučného svetového mena, ako je napr. HP,“ povedal k získaniu ocenenia riaditeľ Divízie marketing Datalanu Miloš Ronec.

Ocenenie

Zdroj : Tlačová správa, Bratislava, 8. apríl 2004

Neprehliadnite: