Počet zákazníkov chello sa už blíži k trom tisíckam

Peter Polakovič  /  12. 02. 2004, 00:00

Počet zákazníkov širokopásmovej služby chello, ktorú poskytuje spoločnosť UPC Slovensko, sa už blíži k trom tisíckam. chello – ako nová služba časovo neobmedzeného prístupu na internet za fixný mesačný paušál, tak prekonalo očakávania a stalo sa obľúbeným spôsobom pripojenia na internet. Vzhľadom na doterajšiu dynamiku možno predpokladať, že počet používateľov chello počas tohto roku ešte výraznejšie stúpne. Do konca roka bude mať totiž prístup k chello väčšina obyvateľov v takmer všetkých mestských častiach hlavného mesta.

(zdroj: tlačová správa chello)

V súčasnosti je chello dostupné v 10 bratislavských mestských častiach a lokalitách – v Starom meste, Petržalke, Rači, na Kramároch, Dlhých Dieloch, v Lamači, Krasňanoch, Vajnoroch, Jarovciach a Čuňove. Používatelia služby chello si môžu vybrať z dvoch ponúk chello classic a od novembra minulého roku aj chello plus. Kým chello classic je určené pre individuálnych užívateľov internetu, chello plus umožňuje pripojenie až troch počítačov v domácnosti, či menšej firme k vysokorýchlostnému internetu za fixný mesačný paušál.

Rýchlosť prijímania dát pri chello classic je 512 Kb/s a rýchlosť prijímania dát je 128 Kb/s. Pri chello plus rýchlosť prijímania dát predstavuje až 768 Kbit/s a rýchlosť odosielania dát je 256 Kbit/s. Používateľ chello classic platí fixný mesačný paušál 1699,- Sk a používateľ chello plus 2399,- Sk (vrátane DPH). Ak si používateľ objedná službu chello classic alebo chello plus do konca marca, získa inštaláciu za korunu, nulový depozit za modem a navyše zľavu 25 percent na prvý polrok. Používatelia, ktorí prejdú z chello classic na chello plus získajú 25 % zľavu na 6 mesiacov odo dňa pripojenia.

Do konca apríla 2004 môžu využiť výhodnú zľavu aj záujemcovia o satelitnú televíznu službu UPC Direct. Odo dňa pripojenia získajú na 6 mesiacov 25 percentnú zľavu na všetky služby, aktiváciu za korunu a nulový depozit za zriadenie UPC Direct. Existujúci zákazníci môžu využiť 25 percentnú zľavu na 6 mesiacov pri doobjednaní si prémiových programov HBO a Private Gold. Do konca apríla tohto roku je taktiež pripravená veľká jarná zľava pre existujúcich a potenciálnych zákazníkov služieb káblovej televízie, viac sa o nich dozviete na www.upc.sk.

Neprehliadnite: