Bleskovky.sk – najväčší denník na internete

Tlačový servis  /  04. 02. 2004, 00:00

Dve najsilnejšie slovenské médiá vo svojej kategórii – denník Nový Čas a internetový portál Zoznam prinášajú nový spravodajský server www.bleskovky.sk. Dohodli sa na tom zástupcovia oboch médií, pričom prevádzka portálu bude aktívna od nedele 01. 02. 2004. Znamená to, že internetová stránka Nového Času sa spolu so spravodajským serverom portálu Zoznam transformuje do spoločného produktu, ktorého obsah, nová grafika a návštevnosť má ambíciu byť v krátkom čase najsilnejším denníkom na slovenskom internete.

(zdroj: tlačová správa Bleskovky.sk)

Spravodajský server Bleskovky.sk bude disponovať s redakčnými materiálmi Nového Času a portálu Zoznam s možnosťou diskusie k článkom, agentúrnym spravodajstvom, športovými informáciami a kvalitnou fotografickou produkciou. Server bude počas dňa neustále aktualizovaný, aby v čo najkratšom čase priniesol svojim návštevníkom informácie zo všetkých oblastí spoločnosti.

,,Cieľom projektu www.bleskovky.sk je v priebehu niekoľkých mesiacov obsadiť vedúcu pozíciu medzi spravodajskými servermi na Slovensku," tvrdí šéfredaktor najčítanejšieho slovenského denníka Nový Čas, Vladimír Mužík. Podľa konateľa portálu Zoznam Lukáša Alnera je na internetovom trhu stále priestor, kde môže Zoznam.sk spolu so silným printovým partnerom profitovať a obsadiť prvú pozíciu na poli online spravodajstva. ,,Chceli by sme spolu s denníkom Nový Čas vybudovať spravodajský server pre široký segment užívateľov internetu. Tí na Bleskovkách nájdu zaujímavosti zo spoločenského života, informácie z politiky, ekonomiky až po bezkonkurenčné športové spravodajstvo. Okrem toho veľké množstvo súťaží, diskusii a názorov. Bude to jednoducho najlepší zdroj informácii, zábavy a to všetko v modernom a užívateľsky prijemnom kabáte, “ dodal Lukáš Alner.

Neprehliadnite: