Slovanet predstavil nový ADSL program

Peter Polakovič  /  02. 02. 2004, 14:36

Prvá ADSL novinka v tomto roku sa volá GoDSL Total Fun. Podľa Slovanetu práve tento produkt sprístupňuje vysokorýchlostné pripojenie aj väčšine domácností a menších firiem, a tak oproti vytáčanému pripojeniu ušetria. Užívatelia môžu sťahovať neobmedzené množstvo dát za pevnú sumu len 579 Sk mesačne.

Od 2. februára Slovanet prináša nový, v súčasnosti cenovo najvýhodnejší produkt vysokorýchlostného pripojenia na internet GoDSL Total Fun len za 579 Sk mesačne. Je výhodnou alternatívou pre menšie firmy a domácnosti, využívajúce internet k práci, ale aj zábave. Zákazníci získavajú za pevný mesačný poplatok permanentný prístup na internet bez obmedzenia množstva stiahnutých dát s maximálnou rýchlosťou 128 kbit/s smerom k užívateľovi (download) a 64 kbit/s v smere od užívateľa (upload).

Na službu GoDSL Total Fun sa zároveň vzťahuje akciová ponuka Slovanetu na modem za 1 Sk a zriadenie zadarmo. Akcia potrvá až do konca februára, dokedy môžu klienti získať aj prípojku ST DSL 384 za 1 Sk. Záujemcovia o službu tak ušetria spolu viac ako 8000 Sk oproti bežnej cene za zriadenie a modem. Všetci tí, čo ešte váhali, majú teraz možnosť vybrať si kvalitnú službu GoDSL Total Fun za výborných podmienok a pripojiť sa do internetu bez platenia drahých telefónnych impulzov. Všetky ceny sú uvádzané bez DPH.

Odporúčame:

ADSL vo svete a na Slovensku

Ako je to pri ADSL s agregáciou?

Do ktorých miest sa rozšíri ADSL v budúcom roku?

Chcete neobmedzené ADSL? Predstavujeme všetky flatrate produkty!

(v článku bola použitá tlačová správa Slovanetu)

Neprehliadnite: